MARKIZA • STREDA • 20:30

Váži neuveriteľných 203 kíl. Tomáša šokuje vlastná hmotnosť

15. 10 2019 10:00 | lm
Tomáš Šotník
Tomáš Šotník Foto: TV Markíza

Prebudí sa v Tomášovi chuť robiť so sebou niečo a zmeniť svoj katastrofálny osud, ktorý ho s obezitou čaká?

Tomáš Šotník má len 30 rokov a váži neuveriteľných 203 kilogramov. Za všetko môže sedavý spôsob života. Tomáš sa totiž venuje počítačom, pri ktorých denne strávi množstvo času. Nemá prakticky žiadny pohyb. Za apatický prístup k vlastnému životu môže smrť jeho mamy, ktorá prišla o život pri autonehode.

Vychovali ho starí rodičia, ale nie úplne ideálne vzťahy spôsobili, že sa Tomáš prestal o seba starať. Aj do Extrémnych premien ho prihlásili kamaráti, ktorým na Tomášovi záleží. Aby to dokázali, sú rozhodnutí podporiť ho v tom aj aktívne a premenu chcú podstúpiť s ním.

ZAK_8061.jpg
Foto: TV Markíza
 

Keď sa Tomáš po rokoch postaví na váhu, číslo 203, ktoré na nej uvidí, ho šokuje. Takýto výsledok totiž nečakal. A to nie je všetko! U Tomáša sa už rozvinula aj cukrovka, čo mu oznámi lekárka. Nasleduje nepríjemný incident, keď sa s ňou Tomáš poháda, pretože si sám nechce pripustiť, že to s ním zašlo až takto ďaleko.

Prebudí sa v Tomášovi chuť robiť so sebou niečo a zmeniť svoj katastrofálny osud, ktorý ho s obezitou čaká? Sledujte ďalší príbeh v Extrémnych premenách.

Extrémne premeny sledujte v stredu, 16.októbra, o 20.30 na Markíze.

 
 

Chcete aj vy druhú šancu na život? Prihláste sa do Extrémnych premien - FORMULÁR TU

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 13. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na