Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Úprimná spoveď Timoteja: Po premenách som pribral a stravu veľmi neriešim

12. 11 2020 14:00 | kf
Timotej pred a po premenách
Timotej pred a po premenách Foto: TV Markíza, súkromný archív TS
Timotej žije aktívnejší život ako predtým
Rád si zahrá s kamarátmi florbal
Timo si nájde čas aj na turistiku

Pre jeho váhu nemôže ísť na plastickú operáciu.

Timotej Sivý bol najmladším účastníkom tretej série Extrémnych premien. Prešiel si turbulentným rokom, ale nakoniec sa mu podarilo dať súkromné veci do poriadku. Hoci Maroš Molnár stanovil pre neho ciele, nie všetky dosiahol. Na deväťmesačnom vážení bola jeho hmotnosť vyššia, aká sa od neho očakávala. Po návšteve plastického chirurga dostal jasný odkaz: ak neschudne viac, plastická operácia nebude možná.

TIP na článok: Timotej dokázal vďaka premenám schudnúť 58 kíl a zahral si s hudobnou hviezdou!

Timotej po skončení šou pribral

Keďže mladý Timo po premenách pribral, nemôže ísť na plastickú operáciu. „Priznám sa, pribral som niečo a hýbem sa momentálne medzi 100-105 kg. Stravu neriešim a vravím si, že by som mal zasa začať. Cvičiť výrazne nestíham, no ak áno, tak skôr športy ako futbal, florbal, bowling a podobne,“ priznáva Timotej. Jeho život sa však zmenil od základov. „Osamostatnil som sa, už štyri mesiace žijem sám a našiel som si prácu. Vzťah nemám, no rád by som si už našiel ženu, ktorá ma bude brať a ľúbiť takého, aký som. Bude mojou oporou a poprípade, pomôže mi vrátiť sa do starého režimu, bude so mnou cvičiť a budeme sa motivovať navzájom,“ hovorí mladý účastník šou.

Vďaka Extrémnym premenám sa jeho správanie zmenilo od základov

„Vážim si viac sám seba. Určite mi stúplo sebavedomie, som viac komunikatívny a nebojím sa ísť medzi ľudí. Naučil som sa veľa vecí ohľadom stravy,“ hovorí Timotej.

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.

Komentáre (0)