Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Timotej dokázal vďaka premenám schudnúť 58 kíl a zahral si s hudobnou hviezdou!

11. 11 2020 22:22 | kf
Timotej na gala
Timotej na gala Foto: TV Markíza

Najmladší účastník tretej série má za sebou turbulentný rok.

Timotej dostal vďaka šou druhú šancu na život. Vďaka Marošovi Molnárovi sa mu podarilo schudnúť a dať si dokopy život. Hoci ho počas šou nachytal na klamstve, Timo sľúbil, že svoje chyby napraví. Ospravedlnil sa svojej matke za všetky prešľapy. Tá mu odpúšťa, ale nezabúda a verí v jeho skutočnú zmenu. Pre apnoe musí Timo absolvovať každoročné vyšetrenie. Lekárka usúdila, že sa Timovi vďaka veľkému úbytku na váhe výrazne polepšil jeho zdravotný stav a je na najlepšej ceste vzdať sa masky.

TIP na článok: Silvia sa zmenila radikálne: Prezradila, prečo si siahla na dno a trpela bulímiou!

Timovi sa splnil jeho veľký sen

Timotej hrá na bicích už dlhé roky. Na začiatku premien mu Maroš povedal, že sa aj on začne na tomto hudobnom nástroji učiť hrať a pred skončením šou si zmerajú sily. Timo vtedy ešte netušil, že ho tréner ide prekvapiť. Maroš splní jeho najväčší sen a zahrá si spolu na jednom pódiu s jeho vzorom, Martinom Valihorom.

premena11B.jpg
Foto: TV Markíza
 

Na galavečer prišiel zmenený Timotej

Na galavečere si zaspomínajú na jeho turbulentný rok. Pre prísne opatrenia nemohol prísť z Česka Timotejov otec, preto mu nahral dojímavý odkaz. Timova matka aj bratia pri pohľade na staré zábery nechcú veriť vlastným očiam, ako kedysi vyzeral. Teraz je z neho zmenený človek, ktorý dokázal za rok schudnúť 58 kíl. Jeho váha na galavečere je 89 kíl.

 

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.

Komentáre (0)