Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najmladší účastník tretej série Extrémnych premien je najväčším prekvapením pre Maroša

10. 11 2020 13:00 | kf
Timo na bootcampe
Timo na bootcampe Foto: TV Markíza

Timotej prekvapuje trénera každým dňom.

Timotej je najmladším účastníkom novej série Extrémnych premien. Pochádza z rozvedenej rodiny. Spolu so svojimi dvomi bratmi vyrastal s matkou v Poprade. Otec sa po rozvode odsťahoval do Česka. Počas roka ich navštevoval len striedmo. Celý rok sa im snažil vynahradiť počas prázdnin. A práve tento čas bol pre Tima a jeho váhu najkritickejší. V škole ho pre jeho vzhľad šikanovali.

ZAK_0508.jpg
Foto: TV Markíza
 

TIP na článok: Timoteja vybral Maroš naozaj špeciálne: Prekvapil ho počas priameho prenosu v Teleráne!

Po ukončení strednej školy sa presťahoval za otcom do susedného Česka. Okrem práce, ktorú mu vybavil otec, nemal žiadne záujmy. Svoju nudu a ničnerobenie zajedal pri telke. Otec to s Timom nemal ľahké. Klamal, že chodí poctivo do práce, avšak pravda bola taká, že prácu flákal, až o ňu prišiel.

Maroš je z Timového nasadenia milo prekvapený

Tréner si zo začiatku nebol istý, ako Timotej zvládne bootcamp. Nikdy sa nevenoval žiadnemu športu. Na prvých tréningoch však dáva zo seba všetko a zdá sa, že potreboval len tú správnu motiváciu. 

Vydrží Timotejove nadšenie až do konca premien a dokáže celej rodine, že je schopný zmeny a nevzdať sa, keď ide do tuhého? To sa dozviete už v nasledujúcej časti Extrémnych premien v stredu o 20.30 h na Markíze!

 

 

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.

Komentáre (0)