MARKIZA • STREDA • 20:30 •

Takto vyzerá Stano po skončení Extrémych premien: Prezradil, či je stále slobodný!

01. 10 2020 15:00 | kf
Stano dnes vyzerá fantasticky
Stano dnes vyzerá fantasticky Foto: TV Markíza, súkromný archív SZ
Stano si užíva nový život
Stano a jeho nový výzor
Stano žije aktívny život

Stano sa zmenil za rok na nepoznanie.

Sympatický Bratislavčan sa dokázal počas roka úplne zmeniť. Nezmenil sa len jeho výzor, ale aj jeho správanie. Na začiatku šou ešte tvrdil, že nie je pripravený na vážny vzťah, no všetko sa u neho zmenilo. S ubúdajúcimi kilami si uvedomil, že by bolo dobré, keby vedľa neho bola aj milujúca partnerka. Kým predtým nemal problém osloviť ženy, zdá sa, že nový Stano sa viac hanbí.

5B.jpg
 

Ako sa zmenil Stanov život po šou?

Už počas roka sa Stanovi podarilo osamostatniť a odsťahovať sa od matky. „Bývam v tom istom byte, kde som sa presťahoval a keďže nájomné v Bratislave nie je práve najlacnejšie a máme trojizbový byt, stále mám spolubývajúcu."

Čo sa týka žien, v jeho živote sa zatiaľ veľa nezmenilo. „Po šou som si ešte partnerku nenašiel. Akosi stále nebol čas. Prišla operácia, zotavovanie, takže som nemal kedy, či kde hľadať. Uvidím teraz, keď sa znova vraciam do života a bežného fungovania,“ prezradil Stano. Okolie na jeho zmenu reaguje veľmi pozitívne, sám uznáva: „Neviem, či vidím zmenu správania u žien. Teda áno, reagujú na mňa inak, ale stretávam sa zatiaľ len s ľuďmi, ktorých poznám a tí boli vždy super,“ dodal.

ZAK_2807.jpg
Foto: TV Markíza
 

Fotky Stana nájdete v priloženej galérii.

Stanov najväčší sen bol absolvovať Ironmana, teda súťaž v triatlone. Zatiaľ ešte nie je na to pripravený, ale dúfa, že to raz dokáže. „Na Ironmana nemám natrénované, to som pochopil za ten rok. Čím viac som trénoval, tak som sa na to cítil menej a menej pripravený,“ opísal svoje pocity.

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 21. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na