Extrémne premeny cover

MARKIZA • STREDA 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Soňa vyzerá po premenách úžasne. Stále chudne a nevie sa vynadívať na nové telo!

16. 09 2022 06:00 | kf
Soňa s rodinou
Soňa s rodinou Foto: súkr. archív S.Š.
Operácia Sone
Soňa vyzerá po premene úžasne
Soňa vyzerá po premene úžasne

Soňa nám v rozhovore prezradila, ako sa jej život zmenil po šou.

Soňa vážila na začiatku šou 138 kilogramov. Keď vyšla po roku na pódium počas galavečera, každému padla sánka. Z obéznej matky sa stala štíhla žena a jej manžel ju skoro nespoznal. Pri finálnom vážení sa na váhe ukázalo číslo, ktorému samotná Soňa nechcela veriť. Schudla 60 kíl a na váhe svietilo číslo 78. Ako vyzerá jej život po šou, nám prezradila v rozhovore.

Od galavečera ubehlo už niekoľko mesiacov. Zmenilo sa odvtedy ešte niečo v tvojom živote?

V mojom živote sa zmenilo asi toľko, že už som po PN, ktorú som mala po operácii. Vrátila som sa do práce a mám opäť aktívny život. Znova som v tom mojom kolobehu: práca, deti, cvičenie, varenie.

Chudneš naďalej?

Chudnem aj naďalej. Držím si stravu a stále cvičím. Snažím sa každý deň športovať a dať si nejaký tréning.

Aká je tvoja aktuálna váha?

Moja aktuálna váha je 83 kíl. Váha mi od galavečera išla trošku hore. Je to aj preto, lebo som začala robiť cviky na posilňovanie a naberanie svalov.

Zmenilo sa niečo vo vašej domácnosti? Boli ste na nejakom aktívnom výlete?

Dcérka nastúpila do školy a syn do škôlky. Snažím sa im pripravovať zdravé raňajky a desiate. Veľa pečiem zdravé koláče. Deťom to veľmi chutí. Aj rodinu chcem viesť k pohybu a k zdravej strave. Tým, že som bola PN, veľa výletov sme nestihli, ale počas leta som sa zamerala na rodinu a priateľov. Navštívili sme veľa známych a kamarátov. Pevne verím, že budúci rok sa nám podarí aj nejaká dovolenka v zahraničí.

Ako sa na teba pozerá tvoj muž, keď máš nové telo? Sama si povedala, že takúto ťa nikdy nepoznal.

Mužovi sa pozerá na mňa veľmi príjemne. Určite každého muža poteší, keď má vedľa seba peknú ženu. Ja sama si zvykám na to, že mi už nevisí žiadne brucho. Veľakrát pristihnem môjho muža pritom, ako si ma obzerá. Je na mňa veľmi hrdý. Stále ma podporuje a cvičí so mnou. Ja som mu za to veľmi vďačná.

Zmenil sa aj váš manželský vzťah?

My sa ľúbime stále rovnako. Manželstvo je podľa mňa o dôvere a keď si dvaja ľudia veria, tak sa nemajú čoho báť. U mňa sa skôr zmenilo to, že stále rozmýšľam nad tým, či som ja môjmu mužovi neprekážala, keď som bola taká obézna. Stále si kladiem otázku, čo na mne vtedy videl.

Aktuálne fotky Soni nájdete v priloženej galérii.

Nenechajte si ujsť Extrémne premeny Slovensko každú stredu na Markíze a o týždeň skôr na Voyo.

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 14. decembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na