Extrémne premeny cover

MARKIZA • STREDA 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Komplikácie po Ruženinej premene: Dôvod, prečo nie je s neverníkom rozvedená

03. 11 2022 06:00 | kf
Ružena na dcérinej stužkovej
Ružena na dcérinej stužkovej Foto: súkr. archív R.P.
Ružena po prememe
Ružena po prememe
Ružena po prememe

Ružena nám prezradila, prečo sa jej skomplikoval rozvod.

Ružene sa zmenil život po Extrémnych premenách od základov. Rozpadlo sa jej manželstvo po nevere, mení si bydlisko a nastala zmena aj v jej práci. Veci sa jej skomplikovali, no ona sa už teraz na všetko pozerá pozitívne. Jej postoj aj správanie sú diametrálne iné ako na začiatku šou. Ružena nám prezradila, ako sa jej dnes darí a prečo stále nie je rozvedená.

Koľko vážiš aktuálne?

Aktuálne mám o 4 kilá viac, čiže cca 87 - 88 kg. Po operácii som mala dlhšiu pauzu, keďže sa mi rany komplikovanejšie hojili.

Ako sa zmenil tvoj život po Extrémnych premenách?

Môj život sa po Extrémnych premenách zmenil v mnohých smeroch. Cítim sa taká ľahšia. Viac sa dokážem hýbať, nerobí mi problém vybehnúť na štvrté poschodie bez prestávky a nezadýcham sa. Som viac akčná a psychicky je to omnoho lepšie. Som pokojnejšia, myslím tým, že už nestresujem tak ako doteraz. Život beriem skôr z toho pozitívneho uhla pohľadu. Vždy sa na veci pozerám viac pozitívne ako negatívne. Cítim sa šťastnejšia. A dokonca aj moje dievčatá si všimli, že som iná. Vraj sa menej rozčuľujem.

Manželovi si dala zbohom počas natáčania šou. Už si rozvedená? Prípadne máš aj novú známosť?

Žiaľ, áno. S manželom to dopadlo, ako to dopadlo. Ešte nie sme rozvedení. V prvom rade riešim prioritnejšie veci, ako je práca a bývanie. Keďže tesne po operácii som dostala výpoveď. Novú známosť nemám. Netvrdím, že samota je fajn, ale má svoje plusy a aj mínusy. No aktívne nevyhľadávam. Čo má prísť, príde samo.

Veľa ti pomáhala v tvojej premene najmä Marošova manželka Zuzana. Mala si veľmi nízke sebavedomie na začiatku. Zmenilo sa to už teraz?

Áno, Zuzka bola celé Extrémne premeny po mojom boku a musím povedať, že bola tou „nežnejšou“ trénerkou. Veľmi sme sa spriatelili a bola mi veľkou oporou. Vedela ma vždy správne nakopnúť. Niekedy bola na mňa aj tvrdá, ale to som potrebovala, ale zas nebola až taká tvrdá ako Maroš. No Zuzke vďačím za veľmi veľa. Otvorila mi oči v mnohých smeroch. Ukázala mi veľakrát, že všetko sa dá, keď sa chce. Ale nesmiem zabudnúť ani na Maroša. Oni sú ako dve puzzle. Navzájom sa dokonale dopĺňajú a sú perfektný pár. Vždy som ich obdivovala a tak trochu im závidela, ale v dobrom. Obom patrí moje obrovské ďakujem. A čo sa môjho sebavedomia týka, samozrejme, že sa zmenilo. K lepšiemu. Nie je to stále ešte 100 %, lebo ešte chcem chudnúť ďalej, ale určite ešte pôjde vyššie, keď budem chudnúť.

Čo vidíš teraz, keď sa pozrieš do zrkadla?

Keď sa teraz pozriem do zrkadla, vidím veľkú zmenu. Keďže mne operovali nohy a ruky, už mi neplantajú vejáre na rukách a nemusím sa za nich hanbiť. Môžem nosiť konečne tričká s krátkym rukávom. Som spokojná s operáciou, ale na mojej váhe musím ešte popracovať.

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 21. decembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na