Extrémne premeny cover

MARKIZA • STREDA 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Emócie sa dali krájať! Peter dokázal schudnúť na galavečer

16. 11 2022 22:30 | kf
Peter prišiel na galavečer ako vymenený muž
Peter prišiel na galavečer ako vymenený muž Foto: Markíza
Peter na galavečeri
Peter si na galavečeri aj zahral s kapelou
Peter na galavečeri

Dokázal najmä to, kvôli čomu sa prihlásil do šou.

Peter bol pred rokom v slepej uličke. Potreboval sa nutne dostať na operáciu srdca, ale nosnosť operačného stola je maximálne 160 kilogramov.  Vtedy vážil Peter hrozivých 218 kíl. Musel teda schudnúť, ale nevedel ako, lebo sa bál vykonať akúkoľvek aktivitu kvôli chorému srdcu. Dostal sa do začarovaného kruhu.

Peter schudol najmä pomocou správnej stravy

Ako Maroš Molnár sám povedal, nikdy nezažil žiadnu premenu, ktorá by išla ľahko. Vždy je to o zlyhaniach, pádoch, opätovnom vstávaní a o nových začiatkoch. O vyhratých, ale aj prehratých bojoch.

Ale to, koľko pádov a nových začiatkov musel absolvovať Peťo tento rok, to Maroš ešte pri žiadnej premene nezažil. Toľkokrát začínať znova! Peter to ale ani raz to nechcel vzdať. Aj napriek toľkým prekážkam ani raz nepovedal, že nevládze alebo, že by chcel skončiť. Na galavečer prišiel spokojný muž, ktorý mal za sebou už úspešnú operáciu srdca a podarilo sa mu schudnúť na 159 kg.

Nenechajte si ujsť Extrémne premeny Slovensko každú stredu na Markíze a o týždeň skôr na Voyo.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako sú Extrémne premeny? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 14. decembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na