MARKIZA • STREDA • 20:30

Extrémne premeny Slovensko

10. 08 2017 06:00 |
Extrémne premeny Slovensko
Extrémne premeny Slovensko Foto: TV Markíza

Slováci chudnú desiatky kíl.

Celosvetovo úspešná reality šou o chudnutí na Slovensku prichádza už s druhou sériou. Po úspešnej prvej sérii, kde skúsený profesionálny tréner Maroš Molnár zmenil životy niekoľkým účastníkom, sa do boja s obezitou pustil aj s ďalšími odvážnymi dobrovoľníkmi trpiacimi nadváhou.

Aj tie najobyčajnejšie fyzické úkony sú totiž pre nich problém. Natiahnuť si pár ponožiek trvá večnosť, vyjsť po schodoch je často nemožné a pohrať sa s deťmi iba veľký sen.

Ich cieľ je teda jasný, počas jedného roka bezpečne schudnúť o polovicu svojej telesnej hmotnosti a získať tak druhú šancu na život. Buďte na obrazovkách televízie Markíza svedkami tej najväčšej a najinšpiratívnejšej telesnej premeny Slovákov, ktorých trápi čoraz rozšírenejšia civilizačná choroba – ťažká obezita.

Licencovaný formát spoločnosti Warner Bros. s originálnym názvom Extreme Makeover: Weight Loss Edition sa úspešne predal do 125 krajín. Aj diváci televízie Markíza si obľúbili pôvodnú americkú verziu šou s charizmatickým kondičným trénerom Chrisom Powellom a jeho krásnou manželkou Heidi. Chris bude, rovnako ako v prvej sérii, súčasťou premien aj v tej nadchádzajúcej.

Komentáre ( 0)