Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Maroš Molnár

10. 08 2017 14:15 | markiza.sk
Maroš Molnár
Maroš Molnár Foto: TV Markíza

Kondičný tréner, ktorý zaručí úspech.

Najdôležitejším človekom je pre našich účinkujúcich Maroš Molnár. Profesionálny kondičný tréner, tréner atletiky 1. triedy a bývalý atlét ich totiž prevedie cestou k vytúženému telu. Je tu pre nich, keď sú na dne, keď to majú chuť zabaliť. Vždy má po ruke tie správne slová, ktoré im vrátia chuť bojovať.

Maroš je hlavný kondičný tréner medzinárodnej tenisovej akadémie EMPIRE Tennis Academy v Trnave. Je tiež autorom aplikácie MOLfit’s Functional Training dostupnej v Apple Store - ide o unikátnu aplikáciu kombinovaného funkčného tréningu s obrovskou databázou cvičení vrátane ich animácií, čo pomáha udržiavať v tele svalovú rovnováhu.

Molnár je držiteľom viacerých certifikátov, napríklad certifikátu Silvovej metódy (mentálny tréning), certifikátu športovej fyzioterapie, certifikátu pre medicínsky Pilates či certifikátu pre neuro-ortopedický stabilizačný tréning. Ako môžete vidieť, sympatický Maroš je odborník na správnom mieste, ktorý sa o svoje skúsenosti rád podelí.

Podľa názorov športovcov je prísnym kondičným trénerom, ktorý trvá na dodržiavaní disciplíny a pravidiel v tréningoch. Spolupracoval s celým radom známych športovcov. Staral sa o Danielu Hantuchovú, Dominiku Cibulkovú, Filipa Šeba, Janu Šeďovú či Miloslava Mečířa mladšieho.