MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Milan pokračuje s premenou: Schudol ďalšie dvojciferné číslo a vyzerá na nepoznanie!

10. 09 2020 10:30 | kf
Milan pokračuje v nastavenom režime aj po šou
Milan pokračuje v nastavenom režime aj po šou Foto: TV Markíza / súkromný archív MIlana Vargu
Milan vyzerá na nepoznanie
Milan vyzerá na nepoznanie
Milan vyzerá na nepoznanie

Druhý účastník šou prešiel neskutočnou premenou.

Milan Varga vážil na začiatku šou 175 kilogramov. Pri jeho váhe dosahoval BMI hodnotu 70, čo sú hodnoty dvoch morbídne obéznych ľudí. Aj napriek tomu, že v živote necvičil, poslúchal Maroša na slovo. Bol najväčším prekvapením trénera v Extrémnych premenách. Počas roka ukázal, že je bojovník a dosiahol svoj vytúžený cieľ.

Ako vyzerá Milan dnes?

Druhý účastník šou maká aj po skončení šou a s chudnutím nekončí. „Pokračujem v nastavenom režime, ktorý som mal aj u Maroša a musím povedať, že od galavečera som ešte o 10 kíl ľahší. Vďaka patrí Marošovi Molnárovi, ktorý mi ukázal smer cestu, ktorá nie je ľahká, ale správna a darí sa mi po nej kráčať,“ hovorí Milan.

TIP na článok: Najväčšie prekvapenie v šou: Milan schudol 76 kíl a jeho idol si s ním zaspieval naživo!

Milan sa za minulý rok zmenil nielen výzorovo, ale aj psychicky. „Som oveľa čerstvejší, rýchlejší, výkonnejší. A také, že nevládzem, nejdem alebo nedokážem, už viac nie je. O tri týždne ma čaká plastická operácia, na ktorú sa, samozrejme, teším, ale mám pred ňou aj rešpekt,“ doplnil.

Mladík zostal učiť v Tornali a cíti sa ako nový človek. „Čo sa týka môjho povolania a práce, je to úplne iné. Zrazu sa zmestím za klavír, nebolí ma chrbát, kríže, ruky, ktoré si už aj viem prekrížiť. Hrá sa mi neskutočne dobre. Dúfam, že to nevyznie namyslene, ale aj nevyzerám zle za tým klavírom, dá sa už na mňa aj pozerať, nie iba počúvať. Som šťastný a vďačný za tento rok, nebudem menovať komu, lebo niekoho by som určite vynechal, ale každému človeku, ktorý pri mne stál a pomáhal mi zdolávať prekážky,“ opisuje svoju radosť.

Fotky Milana nájdete v galérii.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 18. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na