MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najväčšie prekvapenie v šou: Milan schudol 76 kíl a jeho idol si s ním zaspieval naživo!

09. 09 2020 22:25 | kf
Milanova neuveriteľná premena
Milanova neuveriteľná premena Foto: TV Markíza

Milan nechcel veriť vlastným očiam, keď sa vedľa neho objavil známy herec.

Milan Varga vážil na začiatku šou 175 kilogramov. Pri jeho váhe dosahuje BMI hodnotu 70, čo sú hodnoty dvoch morbídne obéznych ľudí. Maroš si ho vybral doslova v hodine dvanástej do správnych rúk. Prvý tréning je pre neho veľmi ťažký, ale postavil sa tomu pragmaticky a bez frflania sa nezastavil, čo trénera iba teší.

TIP na článok: Počas súťaže stratila nielen kilá, ale aj manžela: Denisa schudla 58 kíl a je single!

Milana jeho matka veľmi rozmaznáva, a preto ho Maroš od nej odtrhne

Milan sa snaží, cvičí, prvýkrát varí. Najväčšou oporou mu je mama, ktorá mu stále pomáha. Aj napriek tomu Maroš nie je spokojný, pretože má pocit, že Milan cvičí len tak, aby sa cítil pohodlne. Po pár týždňoch môže Maroš hrdo vyhlásiť, že Milan Varga je pre neho najväčším prekvapením. Sám mal totiž obavy, či sa mu v ňom podarí prebudiť športového ducha.

Maroš trvá na tom, aby sa Milan presťahoval do Bratislavy. Riaditeľka sľúbi, že škola pre neho bude určite držať miesto. Hlavný dôvod je, aby sa Milan odstrihol od mamy a začal byť samostatný. Na druhej strane ho chce mať Maroš pod kontrolou, pretože deväťmesačný cieľ je 103 kg a je opäť veľmi náročný.

2B.jpg
 

ZAK_3244.jpg
Foto: TV Markíza
 

ZAK_3207.jpg
Foto: TV Markíza
 

Nečakané prekvapenie na galavečeri

A tak ako si sľúbili, že sa premena oficiálne končí až vtedy, keď Milan zahrá Marošovi skladbu, pri ktorej prekríži ruky, tak má Maroš ešte jedno prekvapenie. Na pódium vybehne Filip Tůma a zaspieva si s ním úryvok z Toreádora. Všetci sú nesmierne dojatí a aj Maroš vyroní slzičku.

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 18. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na