Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Posledný účastník premien po šou pribral: Milan má opäť na váhe trojciferné číslo

19. 11 2020 13:00 | kf
Milan na galavečere a po šou
Milan na galavečere a po šou Foto: TV Markíza, súkr. archív MM
Milan si obľúbil turistiku
Milan s partnerkou Zuzkou
Milan a Zuzka na výlete

Milan je so sebou spokojný aj napriek vyššej váhe.

Milan Majerčík vážil na začiatku Extrémnych premien 166 kilogramov. Vďaka Marošovi Molnárovi a tímu odborníkov sa mu podarilo schudnúť na dvojciferné číslo na váhe a na galavečere vážil 98 kilogramov. Od toho už ubehol nejaký čas a Milanova váha sa zvýšila.

premena12B.jpg
Foto: TV Markíza
 

Milan urobil po premenách veľa zmien

Milan po skončení šou Extrémne premeny Slovensko prešiel veľkými zmenami. S partnerkou sa pre prácu presťahovali do Česka a snaží sa dodržiavať aj pravidelný pohyb. „Kvôli práci sme sa so Zuzkou presťahovali do Prahy. Pracujem zase v štátnej firme, v českej Správe železníc. Bývame zatiaľ v podnájme. Chýbajú mi tu však kopce a turistika. Vďaka Extrémnym premenám sa môj život výrazne zlepšil. Žiadny extrém, robím len to, čo moje telo potrebuje. Hokejovou terminológiou by som to povedal takto, som v druhej tretine premeny,“ prezradil nám Milan.

TIP na článok: Posledná tohtoročná premena sa končí veľkým prekvapením: Hokejové hviezdy a nečakaný darček

Čo sa týka jeho aktuálnej váhy, je vyššia, ako bola na galavečere. „Moja aktuálna váha je 120 kg,“ povedal. Podľa jeho slov sa mu však denne darí spraviť 20-tisic krokov a prejsť pešo 20 poschodí, čo je oproti minulej životospráve veľký úspech.

Plastickú operáciu Milan nepodstúpil

Hoci si na galavečere prevzal poukaz na plastickú operáciu, nepodstúpil ju. „Na operáciu som nechcel ísť, takže môžem pokračovať v premene bez slovíčka extrémna,“ povedal.

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.