Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Skrytá kamera a tajné sledovanie: Maroš je z posledného účastníka premien v koncoch

18. 11 2020 10:00 | kf
Maroš tajne sleduje Milana
Maroš tajne sleduje Milana Foto: TV Markíza

Maroš prichytí Milana pri klamstve.

Milanove premeny komplikujú pracovné povinnosti a problémy. Zamestnávateľ ho bezdôvodne žiada, aby po desiatich rokoch odišiel z práce bez nároku na odstupné. On s tým, samozrejme, nesúhlasí. Cíti sa ako rukojemník. Stáva sa, že mu v noci zazvoní telefón a odvolajú ho do Bratislavy. Tým pádom nestíha tréningy ani prípravu jedla. Váha mu stagnuje. Partnerka Zuzka je na tom psychicky zle a namiesto toho, aby podporovala Milana, on musí byť podporou pre ňu.

premena12A.jpg
Foto: TV Markíza
 

TIP na článok: Milana čaká najťažšia prekážka v živote: Pri pohľade na ňu skoro odpadol!

Marošovi sa niečo na Milanovej premene nezdá

Milan tvrdí, že nepodvádza a dodržiava stravovací aj tréningový plán. Maroš je znepokojený. Nezdá sa mu to a posiela ho na vyšetrenia do Bratislavy. Milan však neprišiel na dohodnutý termín. Marošovi tvrdí, že je chorý, aj keď tak v telefóne neznie. Dohadujú si ďalší termín. Opäť sa po ňom na tri týždne zľahne zem a nikomu zo štábu neodpovedá. Maroš je preto nútený zasiahnuť a tajne sleduje jeho kroky. Vďaka skrytej kamere ho prichytí pri klamstve.

Podarí sa Milanovi vyriešiť jeho problémy s alkoholom a psychické problémy vo vzťahu? To sa dozviete už v nasledujúcej časti Extrémnych premien v stredu o 20.30 h na Markíze!

 

 

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.

Komentáre (0)