MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Milana čaká najťažšia prekážka v živote: Pri pohľade na ňu skoro odpadol

17. 11 2020 11:00 | kf
Milan musí prekonať sám seba
Milan musí prekonať sám seba Foto: TV Markíza

Maroš posledného účastníka vôbec nešetrí.

„Čaute, všetci. Volám sa Milan a som tučný,“ týmito vetami začína Milan svoje predstavenie v šou Extrémne premeny Slovensko. Je na tom kondične tak zle, že nedokáže prejsť 50 metrov bez toho, aby si neodpočinul. Jeho priateľke Zuzke veľmi chýba život, ktorý s Milanom žili predtým, než bol obézny. Veľmi si praje s ním ísť aspoň na obyčajnú prechádzku. Maroš si ho pre rôzne dôvody vyberie do Extrémnych premien a ponúkne mu druhú šancu na život.

TIP na článok: Posledná tohtoročná premena bude plná zvratov: Podvádzanie, klamstvá a sklamanie!

ZAK_0483.jpg
Foto: TV Markíza
 

Milana čaká najťažsí rok v jeho živote

Vďaka zmene stravovacích návykov a úplného obmedzenia príjmu alkoholu sa Milan cíti každým dňom lepšie. Rastie mu sebavedomie aj libido. Konečne sa cíti ako muž po všetkých stránkach. Maroš ho preto zoberie na Liptovský kŕč, kde sa konajú bežecké preteky do kopca na vrchol Babiek. Pretek je pre neho veľmi náročný, ale Maroš ho hecuje k lepšiemu výkonu. Milan si nevie predstaviť, že sa dostane do cieľa a prosí Maroša o prestávky, lebo nestíha s dychom.

Podarí sa Milanovi prekonať sámeho seba a zdolať veľký kopec? To sa dozviete už v nasledujúcej časti Extrémnych premien v stredu o 20.30 h na Markíze!

 

 

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 18. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na