Extrémne premeny cover

MARKIZA • STREDA 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Ľubo si po Extrémnych premenách užíva život naplno. Takto vyzerá po operácii

22. 09 2022 06:00 | kf
Ľubo nikdy nebol šťastnejší
Ľubo nikdy nebol šťastnejší Foto: súkr. archív Ľ.S.
Ľubo schudol 108 kíl
Ľubo schudol 108 kíl
Ľubo na galavečere

Ľubo nám v rozhovore prezradil, ako sa mu dnes darí.

Ľubomír si prešiel v Extrémnych premenách najväčšou premenou. Počas roka schudol neuveriteľných 108 kilogramov. Nielenže získal nové telo, ale vďaka šou aj novú lásku. Ľubo sa nikdy v živote necítil šťastnejšie a spokojnejšie ako teraz. V rozhovore nám prezradil, ako sa má dnes, a či naďalej chudne.

Čo sa zmenilo v tvojom živote niekoľko mesiacov po galavečere?

Po galavečere sa toho veľa nezmenilo, stále chodím cvičiť, do práce, na výlety. Užívam si ten život, ktorý som si musel pre svoju hlúposť naspäť vybojovať.

Aká je tvoja aktuálna váha? Chudneš naďalej?

Váhu si stále držím. Raz za 2 týždne sa odvážim, aby som vedel, na čom som. Najviac som mal navyše 2 - 3 kilá. Momentálne je moja priorita váhu stabilizovať, aj po konzultácii s Miškom Páleníkom, keďže som po operácii išiel kaloricky neskutočne nízko, aby sa mi podarilo aj pri obmedzenom pohybe chudnúť. Dal som telu za celý rok neskutočne zabrať,  treba si aj oddýchnuť.

Ako ty a hokej?

Momentálne hokej nehrávam, ale zase sa blíži zima a s ňou aj zimné športy, takže sa s tatinom určite na korčule postavíme.

Stále bývaš a pracuješ v Bratislave?

Áno, na tomto sa nič nezmenilo.

Ako pokračuje tvoj vzťah s Jessicou?

Stále sme s Jessicou spolu, ak tam smeruje tá otázka. Užívame si spoločné chvíle a všetko, čo spolu podnikáme.

Ako dopadla tvoja operácia? Zotavil si sa rýchlo?

Operácia podľa môjho názoru dopadla výborne. Zotavil som sa rýchlo, ale boli tam aj komplikácie a vôbec to nebolo ľahké. Neviem, ako by som to zvládol bez svojej priateľky. Venovala mi vtedy všetok svoj čas a bola pri mne 24/7. Je to obrovský zásah do tela, no myslím, že pán docent Boháč odviedol vynikajúcu robotu a aj počas problémov bol neustále k dispozícii na telefóne. Všetko sme hneď riešili. Ja som veľmi spokojný a vďačný za to, ako aj vďaka pánovi docentov Boháčovi vyzerám.

V predošlom rozhovore si spomínal, že sa chceš viac „vysekať“. Je to už na dobrej ceste?

Ako som spomínal, teraz si dávam oddych. Chcem mať stabilnú váhu a následne sa viac zamerať na posilňovanie a formovanie postavy. Táto cesta sa ešte len začne. Ale keď som predbežne videl, koľko mám toho zjesť pri naberaní svalstva, neveril som vlastným očiam, aj keď viem, že to tak funguje.

Nenechajte si ujsť Extrémne premeny Slovensko každú stredu na Markíze a o týždeň skôr na Voyo.

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 5. októbra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na