Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Ľubka z Extrémnych premien ukázala nového frajera: Nikdy nevyzerala šťastnejšie!

22. 10 2020 13:00 | kf
Ľubka vážila na začiatku šou 131 kíl
Ľubka vážila na začiatku šou 131 kíl Foto: TV Markíza, súkromný archív LM
Ľubka vyzerá fantasticky
Ľubka vyzerá fantasticky v novom tele
Ľubka rada chodí na výlety

Nový život si užíva plnými dúškami.

Aj po Extrémnych premenách si Ľubka drží svoju formu.

Nechce si ani len pripustiť, že by vyzerala opäť tak ako pred premenami. „Nechcem už telo, ktoré ma v niečom obmedzuje. Rada chodím behať, často na turistické výstupy, ktoré som pred tým neabsolvovala. Viem sa zohnúť, môžem sa dostať na mnohé miesta. Váha mi sťažovala dennodenné povinnosti. To sú moje dôvody, prečo cvičiť a hýbať sa už celý život. Prečo som priberala bol nedostatok pohybu, prejedanie sa a lenivosť, teraz sa držím jedného: všetko s mierou," hovorí Ľubka. Hoci počas šou dala výpoveď, nová pracovná príležitosť nenechala na seba dlho čakať. „Ešte ku koncu môjho roka premeny, keď bol úplný lockdown na Slovensku, sa mi paradoxne naskytla pracovná príležitosť v novootvorenej pobočke banky, ktorú som prijala. Práca ma baví a umožňuje mi aj ráno behať bez stresu, nakoľko pracujem až od 10:00."

Ľubka dala zbohom dlhoročnému vzťahu a teraz žiari šťastím pri novom partnerovi (fotky nájdete v galérii)

S Rasťom jej vzťah už dlhšiu dobu nefungoval a počas premien sa od neho aj odsťahovala. S novým telom prišlo do jej života mnoho zmien, okrem iného aj nový vzťah. Ľubka pri priateľovi naozaj žiari. „Veľa, ale naozaj veľa sa smejeme, máme jeden voči druhému rešpekt, ohľaduplnosť a hlavne nikdy sa nehádame. Vždy, keď nám to dovolí náš spoločný voľný čas zájdeme do prírody, na výlety," prezradila. S bývalým partnerom je ale naďalej v kontakte, predsa prežili spolu dlhé obdobie. „S Rasťom sme, stále v kontakte. Zažili sme toho spolu veľmi veľa, za mnohé v mojom živote mu ďakujem. Je to dobrý človek, múdry, inteligentný, len nie pre mňa, nakoľko mne jeho majetnícke správanie ubližovalo. Veľmi si prajem, aby stretol tú najlepšiu, najvhodnejšiu partnerku pre seba."

TIP na článok: Nečakané rozhodnutie počas premien: Ľubka ukončila dlhoročný vzťah a už má novú lásku!

Ľubkina aktuálna váha je vyššia ako na galavečeri

Je to spôsobené tým, že po operácii nemohla vôbec cvičiť. „Moja aktuálna váha je 82kg. Po operácii, ktorú som mala posledný augustový týždeň, som bola 8 týždňov PN. Nemohla som sa hýbať, cvičiť a váha išla hore. Ale už opäť každé ráno behám a musím povedať, že je to až neskutočné, ako sa na celý deň nakopnem," povedala.

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.