Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Ľubka je v šoku: Jej partner dal výpoveď, aby ju mal pod kontrolou. Maroš musí zakročiť!

20. 10 2020 13:00 | kf
Ľubka s partnerom, Rasťom
Ľubka s partnerom, Rasťom Foto: TV Markíza

Namiesto pokojového režimu má doma Ľubica poriadny stres.

Ľubkine chudnutie sa nezačne úplne najlepšie. Váha ide dole veľmi pomaly a Maroš sa snaží zistiť, kde je problém. Rasťovi sa nepáči, že Ľubica s ním netrávi toľko času a na oplátku mu nie je veľkou oporou. Ľubica je preto v strese a trávi radšej čas u svojej mamy. Maroš sa stretne s Rasťom a vysvetlí mu, že by ju mal viac podporovať. Aj napriek tomu, čo si vypočul, je skôr negatívny.

premena8A.jpg
Foto: TV Markíza
 

TIP na článok: Denisa z Extrémnych premien sa ukázala v spodnej bielizni: Chce sa venovať fotomodelingu!

Obidvaja dajú výpoveď v práci

Ľubkina matka zostane v šoku, keď sa dozvie, že obidvaja dali výpoveď v práci. Ľubka to urobila preto, aby sa mohla sústrediť na svoju premeny na 100 percent. Práca jej zaberala veľmi veľa času a nestíhala tréningy. Rasťo tiež oznámi Marošovi, že dal výpoveď, lebo chce podporovať partnerku a byť pri nej celý čas. Všetko však nasvedčuje tomu, že ju chce skôr kontrolovať a týmto správaním vytvára na ňu obrovský tlak, ktorý sa nepáči ani jej matke, ani Marošovi.

Dokáže sa Ľubka zaprieť a splniť svoj osobný cieľ - zabehnúť maratón? To sa dozviete už v nasledujúcej časti Extrémnych premien v stredu o 20.30 h na Markíze!

 

 

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.