MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Julka schudla 65 kíl a manžel ju konečne dokáže vziať do náručia!

16. 09 2020 22:25 | kf
Julka schudla 65 kíl
Julka schudla 65 kíl Foto: TV Markíza

Mladá mamička vyrazila manželovi a rodičom dych.

Juliana Kužmová vážila na začiatku šou 140 kíl. Pre obezitu nemohla mať druhé dieťa a vzťahy v rodine boli veľmi napäté. Hoci má obrovskú podporu v jej manželovi, práve on je v nemilosti jej rodičov, pretože sú silne veriaci a jej manžel je už raz rozvedený, a preto nemohli mať svadbu v kostole. Juliana si uvedomuje, že si všetci o ňu robia starosti a naozaj by so svojou váhou mala niečo urobiť.

WhatsApp Image 2020-09-14 at 15.01.17.jpeg
Foto: TV Markíza
 

Julkini rodičia sa konečne zmieria s jej manželom

Neuveriteľné sa stane skutočnosťou a jej rodičia si konečne uvedomia, že nikoho lepšieho si Julka nemohla ani nájsť. Tretia účastníčka premien sa na gala cíti ako princezná a sama nechápe, ako mohla byť taká obézna. Jej manžel si konečne splní sen a dokáže manželku chytiť do náručia a preniesť ju cez prah.

ZAK_4100.jpg
Foto: TV Markíza
 

ZAK_4121.jpg
Foto: TV Markíza
 

Juliana sa prizná, že si chce otvoriť kurz kalanetiky pre mamičky, čo je vlastne práca, ktorá súvisí s premenami, ale takisto s jej vzdelaním. Mama je spokojná. Maroš sa teší a verí jej, pretože mu už veľakrát dokázala, že vie zabojovať.

Maroš sa počas gala neubráni slzám a na konci stratí reč. Juliana ho prekvapí nevšedným darčekom, ktorý si tréner veľmi cení.

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 18. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na