Extrémne premeny cover

MARKIZA • NEDEĽA • 10:50 • OD 4. JÚLA •

Julianu zasiahne zlá správa: S malým synom skončia v nemocnici v Bratislave

15. 09 2020 15:00 | kf
Juliana so synom sa ocitnú v nemocnici
Juliana so synom sa ocitnú v nemocnici Foto: TV Markíza

Účastníčka Extrémnych premien zostane v šoku.

Juliana Kužmová nemôže mať pre nadváhu druhé dieťa, hoci si to s manželom veľmi želajú. Mladá mamička sa nevie dostatočne venovať malému synovi, keďže jej v tom prekáža obezita.

Obrovskú podporu má v manželovi, ktorý je však v nemilosti jej rodičov, pretože sú silne veriaci a jej manžel je už raz rozvedený, a preto nemohli mať svadbu v kostole. Juliana si uvedomuje, že si všetci o ňu robia starosti a naozaj by so svojou váhou mala niečo urobiť.

TIP na článok: Juliana stráca pre nadváhu rodinu. Matka jej nevie odpustiť výber manžela!

ZAK_0435.jpg
Foto: TV Markíza
 

Julianu zasiahne zlá správa ohľadne zdravotného stavu synčeka

Po bootcampe sa Juliana pustí do tvrdého tréningu, pri ktorom jej asistuje manžel toľko, koľko sa len dá. Vidina lepšieho života pre ňu a jej rodinu ju ženie dopredu. Jaro sa absolútne obetuje. Všetci sa tešia z Julkinho napredovania, jedine jej mama je stále skeptická.

Jedno ráno Julku zasiahne zlá správa ohľadom zdravotného stavu jej Tomáška. Ponáhľajú sa do Bratislavy, kde sa stretnú s Marošom a po vyšetrení mu vysvetlia, že ich syn má dieru na srdiečku a budú ho musieť pozorovať do konca života. Juliana sa začne zamýšľať nad tým, či vôbec chce druhé dieťa.

WhatsApp Image 2020-09-14 at 15.01.18.jpeg
Foto: TV Markíza
 

Podarí sa mladej mamičke vyriešiť rodinné spory a začať nový život? To sa dozviete v ďalšej časti Extrémnych premien v stredu, 16. septembra, o 20.30 h na Markíze!

 

 

Komentáre (0)