Extrémne premeny cover

MARKIZA • NEDEĽA • 10:50 • OD 4. JÚLA •

Juliana stráca pre nadváhu rodinu. Matka jej nevie odpustiť výber manžela!

11. 09 2020 14:30 | kf
Juliana dostala druhú šancu na život
Juliana dostala druhú šancu na život Foto: TV Markíza

Jej premenu brzdia komplikované rodinné vzťahy.

Juliana Kužmová je mladá mamička, ktorá si veľmi dobre uvedomuje, že môže hovoriť o zázraku, že sa im narodil synček. Lekári jej povedali, že pokiaľ chce druhé dieťa, tak musí bezpodmienečne schudnúť. Sama cíti, že sa svojmu synovi nevie venovať na sto percent a chcela by, aby si Tomáško užil lepšie detstvo s aktívnou mamou.

Juliana ma obrovskú podporu v jej manželovi, ktorý je však v nemilosti jej rodičov, pretože sú silne veriaci a jej manžel je už raz rozvedený, a preto nemohli mať svadbu v kostole. Juliana si uvedomuje, že si všetci o ňu robia starosti a naozaj by so svojou váhou mala niečo urobiť.

Juliana váží 140 kilogramov
Foto: TV Markíza
 

Maroš jej dá druhú šancu na život, aj keď nesplní jeho podmienky

Maroš, ako otec, si nevie predstaviť, že by neviedol so svojimi deťmi aktívny život, a tak dá Juliane šancu na lepší život. Aj napriek tomu, že Juliana nesplní jeho prvotné zadanie počas jej prekvapenia, vidí jej odhodlanie a zoberie ju do bootcampu. Juliana je zhrozená, keď zistí, že jej váha je 140 kilogramov. S plačom sľubuje, že to dá do poriadku, pretože nechce, aby jej syn mal mamu, ktorá v 50-ke dostane infarkt.

Podarí sa mladej mamičke vyriešiť rodinné spory a začať nový život? To sa dozviete v ďalšej časti Extrémnych premien v stredu, 16.septembra, o 20.30h na Markíze!

 

Komentáre (0)