Extrémne premeny cover

MARKIZA • STREDA 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Veľký krok Jessicy v jej živote. Dieťa na ceste?

29. 09 2022 06:00 | kf
Jessica a Ľubo chudli spolu v Premenách a zamilovali sa do seba
Jessica a Ľubo chudli spolu v Premenách a zamilovali sa do seba Foto: súkr. archív J.Z.
Jessica a Ľubo počas premeny
Jessica a Ľubo počas premeny
Ľubo s rodinou

Jessica nám prezradila pikošky o vzťahu s Ľubom.

Jessica má za sebou náročný rok. Musela sa odsťahovať od rodiny, aby zvládla premenu a vďaka Marošovi zmenila aj svoj postoj k životu. Extrémne premeny jej dali okrem nového života aj nový vzťah. Počas chudnutia sa zamilovala do Ľuba a ich láska pretrváva dodnes.

TIP na článok: Jessica prišla ako vymenená žena. Na galavečeri ju čakalo obrovské prekvapenie

Čo sa zmenilo v tvojom živote po galavečere?

Po galavečere sa nič zasadne extra nezmenilo, ale mojím najlepším rozhodnutím bolo dať si na chvíľu pauzu, dať sa viac do „kľudu“, pretože tento rok bol náročný. Zmenilo sa mi od bývania, školy až po prácu úplne všetko, a systém, akým som fungovala, bol dosť vyčerpávajúci. No to obdobie je už za mnou a teraz makám aj s Ľubkom. Snažíme sa ľudí okolo nás motivovať.

Chudneš ďalej? Aká je tvoja aktuálna váha?

Posledné mesiace to už bol riadny masaker. Povedala by som, že som bola na hrane: viac cvičiť, minimum jedla, čo mi spôsobilo aj určite komplikácie. Preto po galavečere bolo najdôležitejšie dostať sa do systému, začať jesť normálne, ako som bola pôvodne nastavená. To mi trošku na čísle uškodilo a išla som pár kíl hore. Volala som aj s Marošom, pretože sme to očakávali. Ale teraz za tie týždne som sa vrátila do systému, aký som mala počas roka. Tréningy, strava, práca a všetko ide, ako má. Dostala som sa na váhu, akú som mala na galavečere. Teraz pokračujem, aby som sa dostala na váhu, ktorú chcem ja.

Pokračuješ v štúdiu a pritom máš aj prácu?

Ja som štúdium počas roka prerušila, aj keď nechcela som sa toho vzdať, ale zistila som, že ma tá škola nenapĺňa. Ja som veľmi energický, kreatívny a cieľavedomý človek a škola bola pre mňa skôr záťažou. Téma škola však u nás nie je tabu, pretože ma aj okolie trošku nabáda na herectvo alebo marketing. Uvidím, kam ma moje kroky najbližšie mesiace zavedú, pretože som otvorená čomukoľvek, čo má baví.

Ako pokračuje váš vzťah s Ľubom?

Náš vzťah je skvelý. Tento rok sme si prežili momenty, ktoré prežívajú ľudia až po niekoľkých rokoch. Máme úžasné a milujúce rodiny, s ktorými si navzájom veľmi dobre rozumieme. Chodíme spoločne na výlety, plánujeme spolu budúcnosť. Dokonca už bol náznak, že sa čaká na vnúčatko, ale na to je ešte čas. Nechudla som na to, aby som znova pribrala. No ak aj niekto uvažuje, alebo má čierne myšlienky, že náš vzťah je len na oko, tak sa mýlia. Najdôležitejšie je, že my vieme, kde je pravda a ľúbime sa.

Na čom sa najčastejšie hádate?

My si tak rozumieme, že za celý rok sme sa ani raz nepohádali. Maximálne sú škriepky o tom, kto ide umyť riad alebo žehliť.

Tvoja váha počas Extrémnych premien dosť kolísala. Dokázala si si nastoliť režim aj bez pomoci odborníkov?

Sama nerozumiem tomu doteraz, prečo som bola ja práve tá, ktorej váha robila také problémy. No nevzdala som sa počas roka a nevzdávam sa ani ďalej. Čo sa týka stravy, ideme jedálniček taký, ako sme mali počas Extrémnych premien s malými úpravami. Radi skúšame nové recepty a aj vďaka odporúčaniu od Michala Páleníka som sa začala viac vzdelávať. Mám pred sebou poslednú skúšku kurzu výživového poradenstva. Vyložene trénera nemám, ale keďže pracujem vo fitku, tak som si nechala poradiť od skúseného trénera. Plus kombinujem to s tým, čo som sa naučila od Maroša a Zuzky, pretože oni dvaja mi tento rok veľmi pomohli a dosť ma aj naučili, za čo som im neskutočne vďačná.

Fotky zamilovaného páru nájdete v priloženej galérii.

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 14. decembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na