Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šokujúce priznanie Jarmily z premien: Bývalý manžel ma bil!

09. 10 2020 10:00 | kf
Jarka s exmanželom v Extrémnych premenách
Jarka s exmanželom v Extrémnych premenách Foto: TV Markíza

Účastníčka Extrémnych premien má za sebou búrlivé manželstvo.

Jarmila prvýkrát otvorene prehovorila o jej skrachovanom manželstve. Počas šou bolo vidno, že to medzi nimi nefunguje a často sa s Ionutom hádajú, ale nikto ani z jej okolia netušil, že jej bývalý manžel bol násilný. „Môj exmanžel je veľmi výbušná a prchká povaha. Samozrejme, že ja nie som svätá a dokážem sa pohádať za úplnú drobnosť. On však dokázal ublížiť nielen slovami, ale aj fyzicky. Trvalo to niekoľko rokov a ja som pred tým zatvárala oči a myslela som si, že ho zmením. Až po rozvode som si uvedomila, že keby som sa s tým niekomu zdôverila, nemuselo to trvať tak dlho,“ prezradila nechtová dizajnérka.

TIP na článok: Rozvedená a šťastná sama so sebou: Výbušnú Jarku by ste dnes nespoznali!

Jarka sa konečne cíti šťastná
Foto: Súkromný archív JV
 

Manželove správanie skrývala aj pred matkou

„Ionut ma bil. Nebolo to každý deň, lebo sme zažili aj veľmi veľa krásnych chvíľ, kedy som sa cítila milovaná. Ale potom prišiel skrat a všetko to dobré sa stratilo. Veľmi často vybuchol napríklad v aute, keď sme išli niekam, kde sme potrebovali navigáciu a ja som ho nevedela dobre navigovať a on od nervov dostal amok a udrel ma v aute,“ hovorí Jarka, ktorá to skrývala pred okolím a za tie roky nevyhľadala ani pomoc odborníka. „Veľmi som sa hanbila a bola som príliš hrdá na to, aby som to niekomu povedala. Všetci si preto mysleli, že je všetko v poriadku, ale už keď som prišla do práce s modrinami alebo do fitka s monoklom, vedela som, že to neutajím a už mi nikto moje výhovorky neveril,“ dodáva.

Aj vďaka Extrémnym premenám a psychologičke, ktorá je tu pre každého účastníka v prípade potreby, si Jarka uvedomila vážnosť situácie a požiadala o rozvod. Momentálne je šťastná sama so sebou a užíva si nový život, ktorý si sama vybojovala.