Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Rozvedená a šťastná sama so sebou: Výbušnú Jarku by ste dnes nespoznali!

08. 10 2020 11:30 | kf
Takto dnes vyzerá čiernovláska
Takto dnes vyzerá čiernovláska Foto: TV Markíza, súkromný archív JV
Jarka a jej úžasná premena
Jarka a jej úžasná premena
Jarka a jej úžasná premena

Jarka je konečne so sebou spokojná.

Jarmila Vlad je 30-ročná Bratislavčanka, ktorá sa za rok zmenila nielen fyzicky, ale najmä psychicky vďaka trénerovi Marošovi Molnárovi. Jarka mala rôzne zdravotné problémy, ktoré sa časom vďaka ubúdajúcim kilám napravili. Na konci cesty sa Jarka konečne začala mať rada, urobila životné rozhodnutie, rozviedla sa a manželom a je z nej vyrovnaná žena. Jej vzťah s matkou sa natoľko zmenil, že dnes sú ako najlepšie kamarátky.

TIP na článok: Takto vyzerá Stano po skončení Extrémnych premien: Prezradil, či je stále slobodný!

Ako to vyzerá s Jarkou dnes?

Jarka dala vzťahu s manželom definitívny koniec. „S manželom sme sa rozviedli 23. septembra. Je mi ľúto, že rozpad nášho manželstva dáva za vinu mne a v prvom rade Extrémnym premenám, pretože si neuvedomil, že práve on bol ten, kto náš vzťah postupne ničil svojím správaním voči mne. Po skončení šou som mu chcela dať druhú šancu, ale žiaľ, charakter sa nemení, menia sa iba okolnosti a ak raz človek niečo robí šesť rokov, bude to robiť aj ďalších 60,“ prezradila. Momentálne si vzťah nehľadá, užíva si nový život a nové príležitosti: „Vzhľadom na to, že som sa celé tie roky venovala iba manželovi a uprednostňovala som ho pred sebou samou, chcem sa teraz venovať hlavne sebe a pracovať na svojom šťastí. Keďže som vždy išla zo vzťahu do vzťahu, nevedela som nikdy, aké to je žiť sama so sebou a teraz je na to ten správny čas. Preto novú známosť momentálne nehľadám,“ tvrdí Jarka.

Jarka vyzerá fantasticky
Foto: Súkromný archív JV
 

Hoci jeden vzťah jej skrachoval, ten s matkou sa zmenil od základov. „Po prvom neúspechu, keď som sa hlásila do druhej série, som si začala veľa vecí uvedomovať a jednou z nich bola aj tá, že som sa k mojej mame dlhé roky správala zle a nevážila som si, čo pre mňa robí. Preto som vďačná, že počas premien stála po mojom boku v každej situácii a neskutočne som šťastná, že je mojou mamou a že zo mňa vychovala takú ženu, akou som, aj keď to so mnou vôbec nemala ľahké,“ priznala.

Kilá išli dole aj po šou

„Jedlo od Miška je veľmi chutné a keďze mám intoleranciu na kazeín, je dosť špecifické, preto sa držím jedálnička, ktorý som dostala a vďaka Miškovej kreativite, ktorú musel využiť pri mojej vyberavosti v jedle, mám naozaj rozmanitú stravu. Od galavečera až do dnes som schudla šesť kíl, a to aj skrz operáciu a taktiež už nejaký čas cvičím. Ešte si kvôli zdravotnému stavu nedovolím také intenzívne tréningy, ale aj do kardia dávam všetko,“ teší sa Jarka z premeny.

Jej život sa naozaj zmenil od základov a ako ona sama tvrdí, stará Jarka už dávno preč. „Vďaka premenám som našla samu seba. S Luckinou pomocou, ktorú som dostala ako darček, som v sebe objavila krásnu ženu, ktorá sa už nemusí skrývať za kilá len preto, aby sa jej ľudia báli. Teraz na sebe milujem všetko a som šťastná. Extrémne premeny mi naozaj zmenili život a ja za to ďakujem každý jeden deň,“ dodala.

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.