Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Takto sa zmenil život Ivana po šou: Svadba na spadnutie a bojové športy!

29. 10 2020 13:00 | kf
Ivanova premena teší celú rodinu
Ivanova premena teší celú rodinu Foto: TV Markíza, súkromný archív IL
Ivan v nemocnici
S rodinkou na výlete
Trénuje viackrát do týždňa

Nový život mi priniesol mnoho zmien.

Ivan Lipovics je najväčším bojovníkom v očiach Maroša Molnára. Počas šou preukázal veľkú silu a podarilo sa mi splniť všetky stanovené ciele. Svoju dlhoročnú partnerku Mariku požiadal už druhýkrát o ruku a tentokrát povedala áno. Keď ho uvidela v obleku v galavečeri, nevedela sa vynadívať. Ivan nám prezradil ako sú na tom s plánovaním vysnívanej svadby: „Stanovený termín zatiaľ ešte nemáme, ale predstavu áno. Malo by to byť v lete, niekde na záhrade, bazén, rodina, gril, takto si predstavujeme našu svadbu."

TIP na článok: Ivan sa veľmi bál operácie: Jeho pocity po zákroku sú ale neopísateľné!

Ivan si drží zdravý životný štýl

Aj po premenách si drží formu, aj keď číslo na váhe už nechce určite nižšie. „Veľmi chudnúť ani nechcem, lebo to už by som vyzeral ako nejaké špáradlo. Ak sa mi dá, tak 6x do týždňa chodím do fitka, z toho 2x mám tréning s trénerkou, a každé ráno si idem zabehať na hrádzu k Dunaju. Beriem to už ako rituál, takú rannú očistu," hovorí. Aj jeho rodina má vďaka premenám bližšie k športu. „Chodievame na bicykel, ale že by nejako obzvlášť všetci cvičili by som nepovedal, skôr som samotár, slúchadla dobrá hudba a idem," prezradil.

Jeho kamarát schudol vďaka nemu

V Ivanovom živote sa zmenilo mnoho vecí. Začal milovať šport a stal sa súčasťou jeho života. A nielen to. Motivuje aj svoje okolie. „Začal som si všímať obéznych ľudí, zastavujem ich a komunikujem s nimi. Mám priateľa, ktorý mal 160 kíl, a tak som ho namotivoval, že sa nám spolu podarilo schudnúť na 120 kg a ide ďalej. Proste, snažím sa ľuďom ukázať, že stále je cesta dostať sa späť do života," hovorí o svojich úspechoch. Vďaka šou sa dostal do ringu s Attilom Véghom a bojové športy ho stále lákajú. „Bojovým športom sa venujem rekreačne, nakoľko v Gabčíkove sú svetovo známi MMA fighteri a ja nechcem zostať pozadu. Bojovník si myslím už som. Vyhral som boj nad démonom obezita a myslím si, že treba byť neustále v strehu," hovorí s úsmevom na perách.

Ivan si zmenil aj zamestnanie, vďaka čomu môže byť viac s rodinou a vie sa venovať viac aj sebe. „Od gala som zmenil zamestnanie. Už necestujem do Bratislavy, ale pracujem 10 km od domu. Chodievame s rodinou na výlety a po 25 rokoch by som chcel skúsiť v zime zase lyžovanie s rodinkou, užiť si Vianoce niekde na horách."

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.

Komentáre (0)