Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najromantickejší moment v Extrémnych premenách: Ivanova manželka onemela!

27. 10 2020 13:30 | kf
Ivanova žiadost o ruku
Ivanova žiadost o ruku Foto: TV Markíza

Nechýbali ani slzy šťastia.

Ivan Lipkovics je otec rodiny, ktorý svojej obezite nevenoval pozornosť, až kým neprišli vážne zdravotné komplikácie a neprišla pre neho sanitka. Jeho život sa zmení od základov, keď si ho Maroš Molnár vyberie do Extrémnych premien.Ivan od začiatku tvrdo na sebe maká, ale ide to na úkor rodiny. Všetok čas trávi buď na tréningoch, alebo v práci. Jeho partnerke to veľmi nevyhovuje, ale napriek všetkému ho povzbudzuje a podporuje. Maroš ho upozorní, aby si uvedomoval svoje priority a nezabúdal ani na rodinu.

TIP na článok: Ľubkina operácia nemohla dopadnúť lepšie: Veľkú radosť neskrývala ani pred kamerami!

Romantika ako z filmu

Maroš dopraje Ivanovi a jeho partnerke oddych. Daruje im pobyt v kúpeľoch, kde sa konečne môžu venovať jeden druhému. Čo sa stane počas jednej večere, nikto nepredpokladal. Ivan požiada Mariku po druhýkrát o ruku a ona to prijme. Prvýkrát to bolo hneď po pár mesiacoch vzťahu a to jej prišlo veľmi skoro. Teraz prišla ta správna chvíľa a obidvaja sú veľmi šťastní.

premena9A.jpg
Foto: TV Markíza
 

Podarí sa Ivanovi splniť všetky ciele a postaviť sa zoči-voči najväčšiemu bojovníkovi, Attilovi Véghovi v ringu? To sa dozviete už v nasledujúcej časti Extrémnych premien v stredu o 20.30 h na Markíze!

 

 

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.

Komentáre (0)