MARKIZA • STREDA • 20:30 •

Dychberúca premena Evy: Schudla skoro 100 kíl, ale radosť vystriedala obrovská tragédia!

23. 09 2020 22:25 | kf
Neuveriteľná premena pre Maroša
Neuveriteľná premena pre Maroša Foto: TV Markíza

Počas šou prišla Eva o milovanú osobu.

Na deväťmesačnom vážení je Eva napätá, pretože vie, že ide o veľa. Veľmi jej záleží na tom aby dostala operáciu. Okrem toho dúfala, že má 99 kilogramov, ktoré si stanovila. Maroš sa pred ňou klania, pretože sa jej podarilo v najťažšej fáze podliezť troma kilogramami a Evička nakoniec naozaj váži 99 kilogramov. Doktor jej sľúbi, že okrem plastickej operácie jej skoriguje s kolegom, cievnym chirurgom, aj kŕčové žily.

TIP na článok: Julka z Extrémnych premien otvorene o druhom dieťati: Odpoveď lekára ju nepotešila!

Pre pandémiu musí Eva cvičiť doma posledné tri mesiace a počas tohto obdobia jej zomrie otec. Eva to zoberie ako skúšku.

4B.jpg
Foto: TV Markíza
 

ZAK_3719.jpg
Foto: TV Markíza
 

Na jej gala nemohol nikto z rodiny prísť

Na jej gala, bohužiaľ, nikto nemohol prísť. Maroš postavil na pódium vedľa Evy Michala a Zuzanu, ktorí jej pomáhali pri premene. Mama a brat sú prítomní vďaka videohovoru. Na pódium nakoniec vychádza úplne zmenený človek. Počas večera si zaspomínajú aj na Evinho otca, ktorý už nie je medzi nami. Ani Maroš sa neubráni slzám. Eva sa nakoniec postaví na váhu a jej finálna váha je 92 kilogramov. Usmievavej učiteľke sa tak podarilo počas roka schudnúť neuveriteľných 91 kíl!

 

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.

Komentáre (0)