MARKIZA • STREDA • 20:30 •

Eva skolabuje po telefonáte trénera Maroša: Skončí v rukách záchranárov!

23. 09 2020 10:00 | kf
Eva nechce ísť za Marošom do Bratislavy
Eva nechce ísť za Marošom do Bratislavy Foto: TV Markíza

Účastníčka Extrémnych premien nechce vyjsť z komfortnej zóny.

Eva je učiteľka matematiky a fyziky na základnej škole v Šahách. Strašne nerada je na očiach ľudí a to, že sa prihlásila do Extrémnych premien, je pre ňu obrovské prekonanie samej seba. Pri prvom vážení ju prekvapí váha 183 kilogramov. Marošovi je ľúto, kam až to Eva dotiahla. Eva nemala nikdy možnosť zistiť, koľko naozaj váži, pretože všetky váhy majú nosnosť maximálne 180 kilogramov.

4A.jpg
Foto: TV Markíza
 

Maroš chce Evu zobrať do Bratislavy, no ona odmieta pomoc

Eva aj napriek bolesti kĺbov poctivo cvičí, ale váha možno nejde dole, tak ako by chcel Maroš, tak zatelefonuje Eve, aby prišla do Bratislavy. Eva z neznámych príčin zareaguje panickým atakom a končí v rukách záchranárov. Maroš nerozumie tomu, čo sa stalo a prichádza za Evou, aby si to vysvetlili. Myslí si, že je príliš naviazaná na svojich rodičov. Dohodli sa na nejakých kompromisoch a spoločne si zatrénujú doma so stavebným materiálom, ktorý používajú pri rekonštrukcii domu. Eva aj napriek veľkej záťaži ide cez bolesť, plače, ale nikdy nepoľaví.

 

Podarí sa Eve prekonať sama seba a začať konečne žiť plnohodnotný život? To sa dozviete v dnešnej časti Extrémnych premien!

 

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 21. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na