MARKIZA • STREDA • 20:30 •

Eva už v škôlke vážila 50 kíl! Brat a matka ju nenávideli a svoj žiaľ utápala v jedle

22. 09 2020 10:00 | kf
Eva má traumu z detstva
Eva má traumu z detstva Foto: TV Markíza

Eva si nechtiac vypočula najhorší rozhovor vo svojom živote.

Eva bola odmalička obézna. Už v škôlke vážila 50 kíl. Najviac ju však ovplyvnilo, keď nechtiac počula rozhovor mamy a jej obľúbeného brata, ktorý povedal, že ju nenávidí a takisto jej mama od tej doby ostala k deťom chladná. Mala pocit, že nemá na svete nikoho. Odvtedy si nikoho nepustila k telu.

TIP na článok: Julka schudla 65 kíl a manžel ju konečne dokáže vziať do náručia!

4A.jpg
Foto: TV Markíza
 

Jej najväčší sen je spojený so športom

Eva Marošovi prezradí, že by sa chcela naučiť smečovať z výskoku, pretože je veľkým fanúšikom volejbalu. Maroš ju však musí najprv odvážiť. Oboch prekvapí váha 183 kilogramov. Marošovi je ľúto, kam to až Eva dotiahla. Eva nemala nikdy možnosť zistiť, koľko naozaj váži, pretože všetky váhy majú nosnosť maximálne 180 kilogramov.

Eva má obrovské problémy s kĺbmi. Jediný recept, ktorý jej lekárka povie, je, zbaviť sa kilogramov. Pri prvom tréningu sa nechá Maroš inšpirovať volejbalovým tréningom a Eva aj napriek tomu, že je obrovská, zvláda tréning perfektne a vidno, že jej na jej zmene záleží.

 

Podarí sa Eve splniť jej najväčší sen a dostať sa na dvojciferné číslo na váhe? Sledujte Extrémne premeny v stredu o 20.30h na Markíze!

 

Máte problém s nadváhou a neviete si poradiť? Extrémne premeny sú tu práve pre vás! Prihláste sa na casting.markiza.sk

 

Komentáre (0)