MARKIZA • STREDA • 20:30 •

Denisa z Extrémnych premien sa ukázala v spodnej bielizni: Chce sa venovať fotomodelingu!

16. 10 2020 12:00 | kf
Denisa dnes vyzerá fantasticky
Denisa dnes vyzerá fantasticky Foto: Instagram/denisassmat Súkromný archív DM

Život sympatickej blondíny sa zmenil od základov.

Denisa Masaryková mala na prvom vážení neuveriteľných 131 kg.

Počas roka na sebe poriadne zamakala a dosiahla vytúžený cieľ. Uvedomila si, že nežije v šťastnom manželstve a dnes je už spokojná so svojím životom. Aj po šou dodržiava stravu a pravidelne cvičí. Na sociálnych sieťach vidno, ako veľmi sa zmenila aj po skončení šou.

zdroj: Instagram/denisassmat

TIP na článok: Juraj nedokončil Extrémne premeny: Ako vyzerá jeho život po šou?

Denisa nafotila sexy zábery

Hoci bola na začiatku premien veľmi hanblivá a nevedela sa vyzliecť ani pred bývalým manželom, dnes je z Denisy iná žena. Naučila sa mať rada a chcela by k tomu vyzvať aj ostatné ženy. „Nafotila som fotky v spodnej bielizni. Pred kamerou som sa spotila viac ako po brutálnom intenzívnom tréningu, ale týmto som vlastne chcela ukázať, že aj napriek tomu, že som hanblivá, musím to dať a tým som opäť raz vyšla zo svojej komfortnej zóny. Chcela som ukázať ženám, že aj naše nedokonalosti sú krásne a sme krásne také, aké sme. Či už s nedostatkami alebo s komplexami,“ prezradila nám Denisa.

Pri pohľade na fotky vidno, že žiari pred objektívom. Denisa je otvorená spoluprácam a sama sa priznala, že by sa chcela venovať fotomodelingu: „Chcela by som sa tomu venovať, pretože sa chcem mať rada a chcem vidieť na sebe, že stálo za to bojovať, chudnúť a udržiavať sa vo forme. Nie je to o tom, aby som sa ukazovala. Je to o tom, aby som dokázala sebe samej, že na to proste mám. Aj napriek tomu, že sa hanbím za moje jazvy na tele, a chcela som ich na fotkách skryť, fotograf mi povedal, že mám byť na seba hrdá, lebo som dokázala niečo, čo by druhí možno nedokázali. Ak by sa mi opäť ozval nejaký fotograf, veľmi rada prijmem spoluprácu,“ dodala Denisa.

zdroj: Instagram/denisassmat

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 21. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na