MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Denisa si drží váhu aj po šou a prezradila, že je otvorená novým známostiam!

03. 09 2020 14:00 | kf
Denisa si splnila sen o úzkych rifliach
Denisa si splnila sen o úzkych rifliach Foto: súkromný archív DM
Denisa a jej neskutočná premena
Denisa a jej neskutočná premena
Denisa a jej neskutočná premena

Prvá účastníčka Extrémnych premien si prešla neuveriteľnou premenou.

Denisa Masaryková si prešla za rok veľkou premenou. Jej život sa zmenil od základov. Na začiatku šou vážila 131 kg a počas relácie bojovala sama so sebou. Hoci boli momenty, kedy to chcela vzdať, Maroš Molnár stál vždy pri nej a pomáhal jej vo všetkom. Nakoniec Denisa vystúpila zo svojej komfortnej zóny a dokázala splniť cieľ. Za rok schudla 58 kíl a jej vysnívaná štíhla postava sa stala skutočnosťou.

1B.jpg
Foto: TV Markíza
 

Denisa zmenila životný štýl a s manželom sa im rozišli cesty

Denisa nie len schudla a napravila si vzťahy so svojou rodinou, ale rozhodla sa ukončiť dlhoročný vzťah s manželom. Sympatická blondína sa vybrala vlastnou cestou a teraz by ste ju už nespoznali. Po ročnej premene a plastickej operácii vyzerá fantasticky a po odvysielaní relácie sa drží naozaj statočne.

„Darí sa mi dobre, od gala mám nové telo, keďže som podstúpila operáciu. Nemohla som chvíľu cvičiť, ale aj napriek tomu je váha stabilná, čomu sa veľmi teším. Cvičiť som začala zľahka po operácii," hovorí prvá účastníčka šou. Všetko čo sa naučila počas roka od Maroša, zužitkuje aj teraz. „Keď je pekné počasie, snažím sa byť vonku čo najviac, a vonku aj cvičiť. Aj tam si viem urobiť super tréningy. Na niečo ten koronavírus bola dobrý, naučiť sa cvičiť aj bez fitka."

TIP na článok: Denisa sa plastickej operácie nemohla dočkať: Pozrite si exkluzívne zábery zo sály!

Sympatická blondína je stále single

Denisa a Tibor sa rozišli a sama priznáva, že ešte nemala priestor na to, aby niekoho nového spoznala. „Vzhľadom na situáciu nebola moc príležitosť stretnúť nových ľudí. Po operácii som si navyše dávala pozor, aby som náhodou niečo nedostala, keďže bola aj imunita oslabená. Nechávam to však na budúcnosť, kam ma vietor zaveje."

„Rada by som stretla nových ľudí, nejakú partiu, s ktorými by sme občas išli na chatu, alebo turistiku. Ide jeseň a príroda je neskutočná, je to asi najkrajšie obdobie v roku, tak by ma potešilo si s niekým vyraziť do prírody, do kopcov," prezradila.

Denisine fotky nájdete v priloženej galérii.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 18. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na