MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Počas súťaže stratila nielen kilá, ale aj manžela: Denisa schudla 58 kíl a je single!

02. 09 2020 22:30 | kf
Denisa si prešla veľkou premenou
Denisa si prešla veľkou premenou Foto: TV Markíza

Prvá účastníčka si na uplynulý rok bude pamätať až do smrti.

Denisa Masaryková mala na prvom vážení neuveriteľných 131 kg. Sama pred sebou sa čudovala, prečo je jej atraktívny manžel Tibor s ňou, keď sama ešte nenabrala odvahu sa pred ním vyzliecť, pretože sa hanbí. Tibor dúfa, že jedného dňa ich manželský život naplní dieťa. Bohužiaľ to vďaka Denisinej váhe nebolo možné.

TIP na článok: Maroš Molnár to nemá s obéznymi ľuďmi ľahké: Prečo mu klamú do očí?

Počas roka začne na sebe makať a opustí svoju komfortnú zónu. Podľa Maroša bola Denisa veľmi rozmaznaná a všetko riešila za ňu jej matka. V manželstve im začne poriadne škrípať a Tibor sa prizná, v ich vzťahu je dlhodobejší problém.

1B.jpg
Foto: TV Markíza
 

Denisa dosiahne na konci vysnívanú váhu, ale jej manželstvu je koniec

Denisa začne chorľavieť a skončí na chirurgickom stole s ľadvinovým kameňom. Cieľ sa jej vzďaľuje a jej psychika trpí. Maroš sa jej snaží pomôcť a berie ju do súkromného bootcampu, aby jej vrátil chuť bojovať. Denisa je sama a začne si uvedomovať veci. Začne si uvedomovať, že sa počas tohto roku s Tiborom vzdialili. Povie mu, že by sa mali rozísť. Nechce aby mali deti, ktoré by iba trpeli ich nefungujúcim vzťahom.

TIP NA ČLÁNOK: Denisa sa plastickej operácie nemohla dočkať: Pozrite si exkluzívne zábery zo sály!

Aj napriek koronakríze si Denisa nájde prácu a na konci počas gala pred rodičov predstúpi krásne dievča, ktoré sa všetkým ospravedlní za svoju zlobu. Sľubuje, že to bola iná Denisa. Pretože táto nová zmenená je psychicky vyrovnaná a váži 73 kilogramov.

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 18. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na