Extrémne premeny cover

MARKIZA • STREDA 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Maroš Molnár mal čo robiť, aby nestratil nervy: Padali aj nadávky!

25. 12 2022 09:00 | kf
Maroš to v šou vôbec nemal ľahké
Maroš to v šou vôbec nemal ľahké Foto: Markíza

Tréner to nemal v šou vôbec ľahké.

Maroš Molnár si zažil v štvrtej sérii Extrémnych premien naozaj vyostrené momenty. Niektorí účastníci si vylievali hnev na Marošovi, lebo im váha nešla dole. Obviňovali každého, len nie samých seba.

Viktória nadávala na tréningu

Počas natáčania Viktóriinej premeny nastali v jej živote zmeny, ktoré ovplyvnili jej chudnutie. Zrazu prišla o zamestnanie a musela si hľadať nové. Pre finančné problémy si našla dve práce a to sa podpísalo aj na jej energii na tréningoch. Maroš sa už neudržal a Viktórii poriadne vyčistil žalúdok.

Hádku medzi Viktóriou a Marošom uvidíte vo videu.


Jaro to na deväťmesačnom vážení poriadne prehnal

Na začiatku Extrémnych premien mal Jaro 265 kilogramov. Keď po bootcampe išiel domov, Maroš mu vybavil osobného trénera, aby na neho dohliadal. Ani to nepomohlo a Jaro klamal nielen Marošovi, ale aj rodine. Na tréningy nechodil, ako mal a vynechával dohodnuté cvičenia. Nedosiahol tak cieľ na trojmesačnom, polročnom ani na deväťmesačnom vážení. Keď Maroš oznámil Jarovi, že už nebude pri jeho premene a uvidia sa najskôr na ročnom vážení, Jaro vybuchol a začal naňho nadávať a odišiel.

Viktória odpadla priamo pred očami Maroša

Viktória mala počas premeny problémy s prijímaním potravy. Tak veľmi chcela dosiahnuť ciele, že vynechala niektoré jedlá počas dňa a od stresu jej vôbec nechutilo jesť. Keď sa najedla, mala výčitky. Toto jej správanie viedlo až k dramatickému momentu počas natáčania, kedy odpadla pred očami Maroša.

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 21. decembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na