Extrémne premeny cover

MARKIZA • STREDA 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Odvážne fotky pár týždňov po plastickej operácii. Silvia je na svoje telo hrdá

11. 07 2022 16:00 | kf
Silvia si prešla veľkou zmenou
Silvia si prešla veľkou zmenou Foto: TV Markíza, súkromný archív SO
Zo Silvii je zmenená žena
Silvia chcela nafotiť profi fotky
Na fotkách vidno jej jazvy

Nie je to jediné fotenie, ktoré Silvia odvtedy absolvovala.

Silvia Ottingerová prežila počas roka naozaj ťažké chvíle, prešla si obezitou až po bulímiu. Tento problém sa jej však, našťastie, podarilo vyriešiť.

TIP na článok: Ani rok po šou to nevzdali. Účastníkov Extrémnych premien by ste dnes nespoznali

Dnes je z nej vyrovnaná žena, ktorej vďaka šou Extrémne premeny Slovensko narástlo aj sebavedomie. Predtým mala problém pozrieť sa na seba v zrkadle, dnes má za sebou fotenie, ktorým prekvapila okolie. „O fotení som uvažovala už nejaký čas. Keďže som počas puberty bojovala so všetkými komplexami, ktoré som mala, nefotila som sa takmer vôbec, keďže pohľad na fotky bol ešte horší ako pohľad do zrkadla. Myšlienka na fotenie prišla len tak, keď som uvažovala o tom, ako som tento rok prekračovala svoje komfortné zóny. Predsa len som mala po roku nejaké skúsenosti s kamerou a chcela som úplne prelomiť ten svoj komplex z fotoaparátov,“ prezradila nám Silvia.

premena10B.jpg
Foto: TV Markíza
 

Účastníčka Extrémnych premien mala presnú predstavu o fotení

Fotenie bolo len pár dní po operácii a aj napriek jazvám, ktoré ešte boli viditeľné na tele, sa Silvia rozhodla ísť do toho. „S fotografom sme sa zhodli, že by sme mohli nafotiť okrem iného aj moje jazvy, ako pamiatku a časť životnej epizódy. Fotenie bolo len pár týždňov po operácii, a tak som s postavou ešte nebola úplne spokojná, no chcela som do toho ísť. Predsa len išlo o nedokonalosť, čo je vidieť ako na jazvách, tak na rukách s ovisnutou kožou,“ povedala Silvia. Nie je to jediné fotenie, ktoré mladá účastníčka premien absolvovala. „Odvtedy sme nafotili ešte nejaké športové fotky a už sme sa dohodli na ďalšom fotení,“ dodala s úsmevom.

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 5. októbra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na