Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Počas šou stratila nielen kilá, ale aj manžela. Denise sa zmenil život od základov

27. 06 2022 15:00 | kf
Denisa si prešla veľkou premenou
Denisa si prešla veľkou premenou Foto: TV Markíza
Denisa schudla neuveriteľných 58 kíl
Denisa Smatanová
Denisa Smatanová

Denisa prednedávnom zažila ďalšie zmeny v živote.

Denisa mala na prvom vážení neuveriteľných 131 kilogramov. Sama pred sebou sa čudovala, prečo je jej atraktívny manžel Tibor s ňou, keď sama ešte nenabrala odvahu sa pred ním vyzliecť, pretože sa hanbí. Tibor dúfa, že jedného dňa ich manželský život naplní dieťa. Bohužiaľ to vďaka Denisinej váhe nebolo možné.

Podľa Maroša bola Denisa veľmi rozmaznaná a všetko riešila za ňu jej matka. V manželstve im začne poriadne škrípať a Tibor sa prizná, že v ich vzťahu je dlhodobejší problém.

Denisa dosiahne na konci vysnívanú váhu, ale jej manželstvu je koniec

Denisa začne chorľavieť a skončí na chirurgickom stole s obličkovým kameňom. Cieľ sa jej vzďaľuje a jej psychika trpí. Maroš sa jej snaží pomôcť a berie ju do súkromného bootcampu, aby jej vrátil chuť bojovať. Denisa je sama a začne si uvedomovať, že sa počas tohto roku s Tiborom vzdialili. Povie mu, že by sa mali rozísť. Nechce, aby mali deti, ktoré by iba trpeli ich nefungujúcim vzťahom.

Ako sa má Denisa dnes?

„Keď som sa prihlásila do Extrémnych premien, mala som problém so stravovaním. Netvrdím, že dnes je všetko dokonalé, ale je to určite lepšie ako pred rokmi. Myslím si, že sa držím zatiaľ dobre, aj keď, samozrejme, vidím na sebe nedostatky. Čo sa týka súkromného života, osamostatnila som sa, žijem sama. Ako som kedysi neznášala behať, teraz to už mám rada. Nebehám každý deň, no keď je čas, rada si zabehnem, alebo vybehnem na dlhé prechádzky so psom,“ povedala Denisa Smatanová.