Extrémne premeny cover

MARKIZA • STREDA 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Ani rok po šou to nevzdali. Účastníkov Extrémnych premien by ste dnes nespoznali

27. 08 2022 11:00 | kf
Účastníci tretej série
Účastníci tretej série Foto: TV Markíza
Denisa schudla neuveriteľných 58 kíl
Ivan Lipkovics
Silvia schudla 84 kíl

Niektorí z nich sa stali dokonca aj osobnými trénermi.

Celosvetovo úspešná reality šou o chudnutí na Slovensku prichádza už so štvrtou sériou. Po úspešných troch sériách, kde skúsený profesionálny tréner Maroš Molnár zmenil životy niekoľkým účastníkom, sa do boja s obezitou pustil aj s ďalšími odvážnymi dobrovoľníkmi trpiacimi nadváhou.

TIP na článok: Dychberúca premena. Eva schudla skoro 100 kíl, ale radosť vystriedala tragédia!

Ako sa majú účastníci tretej série dnes?

Ozvali sme sa účastníkom poslednej série a opýtali sme sa ich, ako sa majú dnes. Väčšina z nich si drží váhu a šport sa stal súčasťou ich života.

„Momentálne študujem fyzioterapiu a pracujem ako trénerka vo fitku, v ktorom som počas roka cvičila, takže som stále v pohybe. Váha mi trochu skáče, keďže mám za sebou ďalšiu operáciu a nejakú dobu som bola PN, ale už som sa opäť vrátila k plnohodnotnému cvičeniu. Momentálne mám aj priateľa, s ktorým sa venujeme fyzioterapii a cvičeniu, takže sa ani neobávam toho, že by som sa od športu nejako vzdialila. Stále si rada dávam rôzne pohybové výzvy. Cítim sa po rokoch naozaj spokojne a šťastne,“ prezradila nám Silvia Ottingerová.

„Darí sa mi vcelku dobre. Za tie dva roky, čo sa skončili Extrémne premeny, som sa začal venovať budovaniu a stavaniu tela, takže som v posilňovni skoro každý deň. Keď nie som v posilke, tak chodievam behávať alebo na bicykel. Spravil som si trénersky kurz a trénujem ľudí. Máme krásne výsledky, čo sa týka chudnutia alebo naberania svalov. Život sa mi zmenil od základov a som nesmierne rád a šťastný, že aj vďaka šou sa všetko okolo mňa kompletne zmenilo,“ hovorí Ivan Lipkovics.

„Keď som sa prihlásila do Extrémnych premien, mala som problém so stravovaním. Netvrdím, že dnes je všetko dokonalé, ale je to určite lepšie ako pred rokmi. Myslím si, že sa držím zatiaľ dobre, aj keď, samozrejme, vidím na sebe nedostatky. Čo sa týka súkromného života, osamostatnila som sa, žijem sama. Ako som kedysi neznášala behať, teraz to už mám rada. Nebehám každý deň, no keď je čas, rada si zabehnem, alebo vybehnem na dlhé prechádzky so psom,“ povedala Denisa Smatanová.

Fotky nájdete v galérii.

Extrémne premeny Slovensko už od 7. septembra na Markíze a o týždeň skôr na Voyo.

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 14. decembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na