Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dychberúca premena. Eva schudla skoro 100 kíl, ale radosť vystriedala tragédia!

06. 06 2022 15:00 | kf
Eva si aj dnes drží váhu
Eva si aj dnes drží váhu Foto: TV Markíza
Eva.jpg
Eva 2.jpg

Obrovská tragédia zasiahla celú rodinu. Eva nám prezradila, ako sa má dnes.

V tretej sérii Extrémnych premien prešla účastníčka Eva obrovskou premenou. Na deväťmesačnom vážení dúfala, že dosiahne váhu 99 kilogramov, ktoré si stanovila. Maroš sa pred ňou klaňal, pretože sa jej podarilo v najťažšej fáze podliezť tri kilogramy.

TIP na článok: Julke z Extrémnych premien sa splnil najväčší sen: Na toto čakala dlhé roky

Pre pandémiu musela Eva cvičiť posledné tri mesiace doma a počas tohto obdobia jej zomrel milovaný otec. Eva to zobrala ako skúšku.

4B.jpg
Foto: TV Markíza
 

Na jej galavečer nemohol nikto z rodiny prísť

Na galavečer však, bohužiaľ, nikto nemohol prísť. Maroš postavil na pódium vedľa Evy Michala a Zuzanu, ktorí jej pomáhali pri premene. Mama a brat boli prítomní vďaka videohovoru. Eva sa nakoniec postavila na váhu a jej finálna váha bola 92 kilogramov. Usmievavej učiteľke sa tak podarilo počas roka schudnúť neuveriteľných 91 kíl!

Ako sa má Eva dnes?

„Žijem aktívny život. Naďalej športujem, aj keď nie tak veľa ako počas nakrúcania, keďže mám veľa povinností. Aj jedálniček sa snažím dodržiavať, no niekedy ho poruším. Váhu si držím, ale nie tú z galavečera. Keď sme mali v škole počas pandémie on-line vyučovanie, tak som pribrala viac než trinásť kíl. Zo začiatku som nevedela dôvod, keďže jedálniček som dodržiavala, aj som cvičila. Lenže vyučovanie on-line zabralo veľa času, takže celé dni som sedela pred počítačom a vyrábala materiály, kontrolovala úlohy a pod. Bola som z toho dosť nervózna a frustrovaná. Dlho mi trvalo, kým som odhalila, prečo som priberala. Raz som si uvedomila, že mám odchodených menej krokov ako po operácii, tak som sa začala aj tak stravovať ako po operácii. Potom som už nepriberala,“ prezradila Eva pre web markiza.sk.

Vo videu uvidíte krásnu premenu Evy.