Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Julke z Extrémnych premien sa splnil najväčší sen: Na toto čakala dlhé roky

30. 05 2022 11:00 | kf
Julka vážila neuveriteľných 140 kíl
Julka vážila neuveriteľných 140 kíl Foto: TV Markíza
Extrémne premeny - Juliana Kužmová
Julka aktívne športuje aj po šou
Julka schudla 65 kíl

Julka nám prezradila veľké novinky.

Juliana Kužmová bola účastníčkou tretej série Extrémnych premien. Na začiatku šou vážila neuveriteľných 140 kíl. Pre obezitu nemohla mať druhé dieťa a vzťahy v rodine boli veľmi napäté. Počas roku dokázala, že všetko sa dá, len človek musí ísť za svojím cieľom. Nielenže schudla 65 kíl, ale urovnali sa vzťahy medzi jej matkou a manželom.

TIP na článok: Julka schudla 65 kíl a manžel ju konečne dokáže vziať do náručia!

Hoci najviac Julka túži po druhom dieťati (preto sa aj prihlásila do šou), lekári jej to ani po šou neodporúčali. „Keďže operácia bola náročný krok a to hojenie je ešte stále vo vývine, nechali sme druhé dieťa zatiaľ tak, ani lekár to zatiaľ neodporúča. Všetko spojené s operáciou bolo pre mňa veľmi náročné,“ prezradila nám teste po operácii Juliana.

Juliane sa konečne splnil sen, pre ktorý sa prihlásila do šou

O čom dlho snívala, sa jej konečne splnilo. Jej syn Tomáško bude mať súrodenca.
„Dlhý čas po premenách bol pohyb mojím životom, spolu s rodinkou sme si ho veľmi užívali. No splnil sa nám sen, kvôli ktorému som sa do premien prihlásila.  K nášmu Tomášovi o dva mesiace pribudne sestrička. Nemôžem poprieť, odzrkadlilo sa to aj na váhe. No všetko, čo ma Maroš Molnár a celý tým naučili, využijem, hneď ako to bude znova možné,“ prezradila Juliána pre web markiza.sk.