MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Veľký životný krok Maroša Molnára: Podarilo sa mu šokovať aj manželku!

22. 10 2020 15:30 | kf
Maroš s manželkou
Maroš s manželkou Foto: Instagram/maros_molnar

Najznámejší tréner sa zahrával s touto myšlienkou už dlhé roky.

Maroš Molnár vie ako získať pozornosť. Sympatický osobný tréner si získal srdcia ľudí už počas natáčania Extrémnych premien. Práve vďaka nim sa mu podarilo zmeniť životy mnohých ľudí. O to sa pokúša aj naďalej, ale v inom smere.

 

Maroš si splnil dlhoročný sen

Maroš sa už dlhé roky pohrával s myšlienkou, že by napísal knihu. On sám sa ale nepovažuje sa spisovateľa, preto bez pomoci by sa mu to nepodarilo. Vďaka náhodnému stretnutiu sa mu splnil sen a má na konte svoju prvú knižku. Okrem cvikov tam fanúšikovia nájdu aj veľa detailov z jeho súkromného života a hoci jeho manželka vie o ňom naozaj všetko, podarilo sa mu jednou vecou prekvapiť aj samotnú Zuzanu.

zdroj: Instagram/buxsk

Maroš Molnár, Lucia Pastierová Čarná: Gauč alebo šťastie

Kondičného trénera Maroša Molnára pozná celé Slovensko z televíznych obrazoviek, kde v relácii Extrémne premeny pomáhal chudnúť obéznym ženám aj mužom. Teraz prichádza s motivačnou knihou Gauč alebo šťastie, aby pohodlných postavil z gaučov, kde uvelebení čakajú na zázrak, a umožnil im nájsť skutočné šťastie v zdravšom životnom štýle. Maroš svojím nasadením, príbehom a sériou účinných cvičení inšpiruje a odovzdáva skúsenosti, nadobudnuté rokmi, ktoré strávil s profesionálnymi športovcami, ale aj trénovaním bežných klientov. V knihe sa dozviete o jeho spolupráci so slovenskými a svetovými športovými hviezdami, ale aj o detstve v Žiari nad Hronom či o krásnom vzťahu s manželkou Zuzanou. Nájdete v nej aj viac ako stopäťdesiat cvikov, ktoré sa môžete naučiť robiť správne, tak aby vás nič nebolelo a cítili ste sa fit bez ohľadu na vek či váhu. A nechýbajú stravovacie odporúčania a tipy. Nie každý má možnosť cvičiť s Marošom Molnárom naživo, ale vďaka tejto knihe môže mať každý jeho rady poruke a meniť sa deň čo deň. Tak čo si vyberiete - gauč alebo šťastie?

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 18. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na