MARKIZA • STREDA • 20:30

Najväčšia hviezda Extrémnych premien: Oblečený skončil vo fontáne

22. 10 2019 13:50 | zv
Finále jednej z časti Extrémnych premien.
Finále jednej z časti Extrémnych premien. Foto: TV Markíza

Zjavne všetko robí s radosťou a naplno.

Maroša Molnára už na Slovensku nepoznajú iba tí, ktorým zmenil život a ktorí na vlastnej koži v posilňovni pocítili, prečo má prezývku grco. Vďaka Extrémnym premenám je jeho meno známe pre naozaj širokú verejnosť.

Aký je však prísny tréner s dobrým srdcom v súkromí, vie len málokto. Števo Eisele sa v rámci svojho športového E1 podcastu Maroša okrem iného pýtal aj to, ako vyzerajú jeho dovolenky. Možno to mnohých prekvapí, no obľúbený športovec nikdy nebol na all inclusive dovolenke zavretý v rezorte. Spolu s partiou kamarátov totiž chodia každý rok na prelome júla a augusta na to isté miesto do campu pod stan.

„Žena mi za to nadáva, ale milujem byť celý čas vonku," povedal. Svoj deň aj na dovolenke začína športom. Potom ale zvyšok času relaxuje, čo znamená, že číta knihy. Možno ste to o ňom nevedeli, no Maroš je vášnivý čitateľ a nové knižky už doma ani nemá kam dať.

Zdroj:Instagram/maros_molnar

Aj Maroš si vie vypiť

Najväčšiu hviezdu Extrémnych premien už ľudia spoznávajú aj „na ulici" a priznal, že napriek tomu, že žije normálny život, má normálnu prácu a normálne manželstvo, určite sa na verejnosti tak trochu kontroluje. Napríklad by už neurobil to, čo v minulosti, že by sa potužil alkoholom a skončil by oblečený vo fontáne. Aj keď si myslí, že v rámci zábavy na tom nie je nič zlé.

Na vymakaného sympaťáka, odkedy sa pravidelne objavuje v televízii, teraz určite vo väčšej miere reagujú aj ženy. Aj keď má jeho manželka občas slabšiu chvíľu a prejavia sa náznaky žiarlivosti, on ju vždy ubezpečí, že by ju za žiadnu inú nikdy nevymenil. So svojím životom je jednoducho spokojný.

Zdroj:Instagram/maros_molnar

Nečakaný sen

Čo by ešte chcel dosiahnuť, je zmeniť životy deťom, ktoré to potrebujú, a vytvoriť centrum, v ktorom by pomohli každému. Aby keď sa raz obzrie za svojím životom, videl kus odvedenej roboty. Okrem trénerského cieľu by chcel dosiahnuť aj to, aby mali so ženou viac času len jeden pre druhého.

Jeho posledným snom je, keďže miluje maľovanie a sochárstvo, je mať vlastnú vernisáž obrazov, kde by bola vystavená aj socha, ktorú by vytvoril a znázorňovala by jeho, čiže radosť, smiech a energiu.

Zdroj:Instagram/maros_molnar

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 13. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na