MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Milan sa s tým "nekašľal": Schudol 72 kíl a na galavečer prišiel vo veľkom štýle

14. 11 2017 22:10 | nb
Milan Šilhavík
Milan Šilhavík Foto: TV Markíza
Milan Šilhavík na úvodnom vážení s Marošom Molnárom
Milan Šilhavík s rodinou a Marošom Molnárom po premene
Milan s Mirkou krízu v manželstve ustáli

V Extrémnych premenách schudol a ustál krach manželstva.

Milan Šilhavík schudol počas Extrémnych premien 72 kilogramov! Sympaťák zo Šenkvíc začal s váhou 157 kíl a hoci vedel, že to bude ťažké, toľko nástrah nečakal. Tým najhorším, čo sa mu mohlo počas šou stať, bolo odlúčenie od manželky. Šilhavíkovci mali dokonca oddelené spálne!

Milanove odhodlanie a motivácia boli také silné, že aj napriek neprajníkom a únavy z práce sa dokázal zaťať. Chudol naozaj poctivo a každý cieľ dokonca o pár kíl prekonal. Práve počas jedného tréningu s Marošom Molnárom Milana prekvapila manželka Mirka, ktorá sa k nemu pridala. Za týmto plánom stál práve tréner, ktorému veľmi záležalo na tom, aby sa rodina Šilhavíkových opäť stmelila.

"Syn vidí, ako sa otec mení. To Milana motivuje a naozaj nepoľavuje s tréningom. Aj zdravie sa mu zlepšuje," hovorí Maroš. "Je to aj Jakubovo víťazstvo, lebo jeho rodičia si našli cestu k sebe," dodáva dojatý tréner. Nadšená bola aj Milanova žena, ktorá ho doteraz videla len rásť.

Milan si po premene nielen zlepšil kondíciu, zdravotný stav a upevnil rodinné puto, ale užil si aj čerešničku na torte - ako vášnivý motorkár si mohol konečne znova sadnúť na motorku, dokonca v bunde, ktorú zapol naposledy pred desiatimi rokmi.

Napriek tomu je na seba stále prísny. "Nie som na seba hrdý, lebo som sa len vrátil naspäť medzi normálnych ľudí. Štve ma, kam som to vrámci obezity nechal zájsť. Keď mi odrezali polku brucha, bolo to ako odstrihnutie sa od minulosti," hovorí dnes už štíhly fešák.

 

Nestihli ste si pozrieť Extrémne premeny? Sledujte ich zadarmo v našom videoarchíve.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 18. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na