Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Štvornásobná mama schudla 53 kíl: Z Moniky je dnes nový človek

07. 11 2017 22:10 | nb
Monika Večerková s Marošom Molnárom
Monika Večerková s Marošom Molnárom Foto: TV Markíza
Monika Večerková s Marošom Molnárom
Monika Večerková
Monikin manžel Tomáš

Rok plný zmien jej vrátil sebavedomie. Takúto váhu mala naposledy pred 11-timi rokmi.

Monika Večerková roky bojovala s váhou. Po štyroch deťoch kilá nešli dole a jej váha sa vyšplhala na 134 kilogramov. "Ľudia si ma pamätajú už len ako pevnú, nevedia, ako som vyzerala predtým," hovorila na začiatku Extrémnych premien pred rokom. Teraz je všetko inak - dnes váži 81 kilogramov a vyzerá krásne.

Monika sa roky vôbec nezaoberala svojimi potrebami a odsúvala ich na vedľajšiu koľaj. Počas premeny sa "našla". Okrem toho, že je perfektnou matkou a manželkou, sa venuje už aj sebe. Baví ju cvičenie, chodí na túry a dokonca už môže aj skákať na trampolíne. Tá by ju predtým neudržala.

Vďaka tomu, že sa začala hýbať a zdravšie stravovať, získala naspäť zdravie, kondíciu, vytúženú váhu, ale aj lepšie manželstvo. S Tomášom síce nemali problémy, no po roku plnom premien sa rodina zomkla ešte viac. A čo je najlepšie, začali si užívať spoločný čas aj v prírode a pri športe. "Kilá, ktoré mám teraz, som nemala 11 rokov. Konečne zapnem aj lyžiarky," teší sa Monika, ktorú Maroš Molnár zobral aj na svah a dokonca aj na tandemový zoskok z lietadla!

FOTKY MONIKY PO PREMENE NÁJDETE V GALÉRII.

Pozrite si ešte raz video z galavečera:

 

Epizódy Extrémnych premien si môžete pozrieť zadarmo v našom archíve.