Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Ján z Extrémnych premien: "Vyzerám ako prasa na porážke"

24. 09 2017 09:00 | nb
Ján Hodoň váži takmer 300 kíl
Ján Hodoň váži takmer 300 kíl Foto: TV Markíza
Ján Hodoň
Ján Hodoň
Ján Hodoň

Najobéznejší účastník váži takmer 300 kíl

Šou Extrémne premeny Slovensko už zmenila životy trom účastníkom. Ten ďalší však bude ešte väčšou výzvou, než si viete predstaviť! 37-ročný podnikateľ Ján Hodoň totiž váži 287 kg! Jeho vytúžená váha - 180 kíl - je číslom, ktoré by doterajší účastníci mohli považovať za svoje váhové maximu. Ide teda o najťažšieho chudnúceho tejto šou!

Jano miluje svoju rodinu, no vďaka extrémnej obezite nemá na spoločné aktivity veľa energie. Problémy mu robí aj chôdza, spánok či samotné dýchanie! Aby toho nebolo málo, pracovný stres dlhodobo zajedal a keď prišiel domov, "vysypal" do seba všetko, čo bolo v chladničke. "Vyzerám ako zviera, ale je to len moja chyba," konštatuje. Vo vyjadreniach sa nešetrí a prirovnáva sa k prasaťu pred porážkou.

Po tom, ako si ho tréner Maroš Molnár vybral do šou, prezradil mu Jano svoju najväčšiu motiváciu. Tou sú ženy jeho života - manželka Zuzana a mladšia dcéra Anička, ale hlavne stužková prvorodenej dcéry Zuzky. Tá po ničom na svete netúži viac, než po tanci s milovaným otcom. Jano jej chce splniť sen, ale najmä zachrániť si život. Od smrti ho kvôli jeho extrémnej morbídnej obezite delí len málo!

Pozrite si, čo o sebe Ján prezradil:

 

Podarí sa Jánovi dostať na vytúženú váhovú métu? Sledujte Extrémne premeny Slovensko v utorok 26. septembra o 20.30!