Extrémne premeny cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Silvia schudla 88 kíl. Nové fotky, ktoré ste v šou nevideli

20. 09 2017 15:00 | nb
Silvia Bzdil po premene: Schudla 88 kíl!
Silvia Bzdil po premene: Schudla 88 kíl! Foto: TV Markíza
Silvia sama neverila, kam to s váhou dotiahla. Pri prvom vážení sa rozplakala
Silvii skrachoval vzťah aj kvôli extrémnej obezite
Silvia žije hlavne pre jedlo a milovaného psíka

Dnes vyzerá úžasne a neustále na sebe pracuje po fyzickej aj psychickej stránke.

Silvia Bzdil v Extrémnych premenách schudla 88 kg a jej zmena tým neskončila. Stal sa z nej úplne nový človek! Pohyb, zdravá strava a sociálny život sa stali jej súčasťou, no aby sa mohla posunúť vpred, musela sa vyrovnať aj s veľkou ranou z minulosti.

Do šou sa prihlásila ako vydatá, počas nej absolvovala rozvod. Sklamanie bolo obrovské, no Silvia sa mu dokázala vzoprieť a smútok nezajedať. Práve naopak, všetky emócie pretavila do tréningov. Dnes vyzerá úžasne a neustále na sebe pracuje po fyzickej aj psychickej stránke. Jej život sa jednoducho po každej stránke zmenil k lepšiemu.

Nové fotografie Silvie, ktoré ste v šou nevideli, nájdete v galérii.

"Ľudia ma na ulici nespoznávajú a ja sa na tom dobre bavím. Zdravotne aj pohybovo som na tom dobre a cvičenie a zdravá strava sa stali súčasťou môjho života. Aj keď som sa rozviedla a prišla o super človeka, ktorý mi bol dlhé roky oporou, naše vzťahy sú teraz veľmi dobré. S Peťom a aj jeho partnerkou Zuzkou si rozumieme a ich malú dcérku Lili mám veľmi rada," hovorí Silvia k téme bývalého manžela, ktorý má dnes novú rodinu.

Všetci jej blízki sa tešia z jej premeny, no najšťastnejšia je sama Silvia. "Začala som si užívať život. Ďakujem vsetkým, ktorí pri mne stáli. Veľké ďakujem patrí Marošovi Molnárovi a Miškovi Páleníkovi, aj celej produkcii TV Markíza, ktorí sa stali súčasťou môjho života," dodáva.

Ak ste si nestihli pozrieť najnovšiu Silviinu premenu, pozrite si celú časť Extrémnych premien zadarmo v našom videoarchíve alebo priamo TU!