MARKIZA • STREDA • 20:30

Chris Powell si u nás poriadne naložil husaciny aj lokší

19. 10 2016 06:00 | Marína Dobošová
Chris Powell dostal šál so slovenským znakom
Chris Powell dostal šál so slovenským znakom

Exkluzívne zákulisné informácie z návštevy svetoznámeho kondičného trénera.

Svetoznámy kondičný tréner Chris Powell cez víkend navštívil Slovensko. Počas svojej návštevy poskytol aj exkluzívny rozhovor pre náš portál. No stihol toho oveľa viac. Jeho osobnou sprievodkyňou bola Ivica Dubovská, ktorá sa od charizmatického Američana nepohla ani na krok. Ľudia ho na ulici spoznávali takmer na každom kroku, z čoho bol milo prekvapený. Ochotne sa s nimi fotil i prehodil zopár slov.

„Dúfala som, že bude rovnako v pohode, ako je v televízii. Keď som šla poňho na letisko, bola som nervózna. Čakala som v letiskovej hale a ešte hodinu po pristátí lietadla ho nebolo. Tak som mu zavolala na mobil a on ma pozdravil slovenským ´Ahoj´. O pár minút na to vyšiel z dverí a všetok stres zo mňa opadol. Pôsobil ešte lepšie ako v televízii. Bol milý, nenáročný, nikdy mu nič nechýbalo. Keby som sa ho neopýtala, či chce jesť, snáď by tú tému ani nevytiahol. Bola som z neho namäkko,“ nevie si americkú hviezdu vynachváliť.

Ivica Dubovská s Chrisom Powellom na bláznivej selfie.

Chris Powell s osobnou sprievodkyňou Ivicou Dubovskou
Foto: Archív Ivice Dubovskej
 

Ivica Chrisa zobrala na prehliadku centra Bratislavy, nakukli do Dómu svätého Martina a vyšli do veže na Michalskej bráne. Prešiel sa aj po Hviezdoslavovom námestí, kde mu predavač suvenírov daroval šál so slovenským štátnym znakom. Časový posun hravo odbúral poriadnou makačkou vo fitnes centre. „Po celý ten čas bol naozaj skvelý, nesťažoval sa, nemal s ničím problém. Veľa sa pýtal, chcel vedieť všetko o Slovensku aj o okolitých krajinách.“

Nejaký čas Chris strávil aj s trénerom Marošom Molnárom, dokonca si spolu zacvičili v jeho fitku. Výborne si rozumeli a vymenili si aj zopár užitočných tipov o výžive. Maroš by napríklad rád skúsil systém sacharidových vĺn, ktorý Chris už istý čas s úspechom dodržiava.

Maroš totiž bude slovenskou verziou Chrisa Powella v šou Extrémne premeny. Títo dvaja športovci spolu zdolali aj 26 poschodí, ktoré vedú na bratislavské UFO. „Pre Chrisa aj Maroša to bolo len ľahké zahriatie. Ja som šliapala spolu s nimi, ale na desiatom poschodí som už ledva naberala dych, tak ma obaja povzbudzovali,“ spomína Ivica.

S Marošom Molnárom vyšliapali až na vrchol UFA.

Chris s Marošom Molnárom vyšliapali 26 poschodí
Foto: TV Markíza
 

Zaľúbený do Husaciny

Osobitnú kapitolu tvorí jedlo. Chris ochutnal halušky i husacinu. „Bola som v šoku z toho, že veľa nezjedol. Polovicu porcie si nechal zabaliť a dojedal ju neskôr. On totiž je každé dve až tri hodiny. Po prvýkrát som ho videla poriadne jesť až počas husacích hodov. Naložil si pečienky, lokší, kapusty aj mäsa. Nepohrdol ani pohárikom pálenky a neskutočne mu chutilo. Slovenskú kuchyňu si pochvaľoval, aj keď mu tradičné jedlá prišli prisýte. Spozoroval, že sa od Ameriky líšime najmä veľkosťou porcií. Tam si totiž nakladajú dvojnásobok,“ dodáva sympatická Ivica, ktorá Chrisa v pondelok ráno odprevadila na viedenské letisko.

Chris Powell síce odišiel, ale sľúbil, že sa do roka vráti aj s celou rodinou. Manželka Heidi a štyri deti sa vraj už nevedia dočkať. Dokonca sa strojil na návštevu Budapešti a Prahy s tým, že by si základňu urobili práve u nás, na Slovensku. Malá krajina v srdce Európy si totiž celkom získala jeho srdce. Niečo o tom vieme, prezradil nám to počas príprav na rozhovor.

Chris Powell: „Hamburger? Hranolčeky? Aj trikrát do týždňa!“ Pozrite si exkluzívny rozhovor so svetoznámym kondičným trénerom.

To najlepšie z Kredenca ešte raz: Ktorý skeč vás pobavil najviac? Hlasujte v našej ankete.

Dvaja sexy herci na jednom mieste: Čo sa chystá? Spája ich rovnaká záľuba.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v stredu, 18. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na