MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Chris Powell

10. 08 2017 14:10 | Marína Dobošová
Chris Powell dostal šál so slovenským znakom
Chris Powell dostal šál so slovenským znakom

Charizmatický motivátor aj na Slovensku.

Svetoznámy americký kondičný tréner a špecialista na transformácie z megaúspešnej šou Extrémne premeny. Ambiciózny tréner vymyslel koncept relácie, ktorú predal stanici ABC a niekoľko rokov hral v životoch obéznych Američanov dôležitú úlohu.

Cestoval po štátoch a vďaka svojim vedomostiam, inovatívnej technike a dlhoročným skúsenostiam prevádzal extrémne obéznych účastníkov šou na ceste za zdravím. Im sa podarilo schudnúť desiatky, ba aj stovky kilogramov. „Nikto nie je dokonalý. Takže keď pozeráte šou a vidíte všetky tie úžasné premeny vedzte, že to nie je prechádzka ružovým sadom, nie je to také krásne. Hocijaká cesta ku zmene je plná vrcholov a pádov a my sa neustále potkýname,“ povedal pred časom pre náš web charizmatický moderátor.  Vy ho budete mať možnosť vidieť vo vybraných epizódach, kde prišiel podporiť a vliať silu slovenským účastníkom.

V súkromí je hrdým manželom fitnesky Heidi Powell, s ktorou sa zoznámil v období, keď boli obaja na dne. Vzťahu so slobodnou matkou dvoch detí sa bránil ako lev, no nakoniec si uvedomil, že pred ním stojí žena jeho života. Dnes spolu vychovávajú aj dve vlastné deti a rozbehli  niekoľko obchodných aktivít.

Okrem toho je aj autorom bestsellerov, jeho knihy kraľovali na vrchole rebríčka New York Times.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v utorok, 4. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na