MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Splnil, čo povedal pred celým národom? Ján vážil takmer 300 kíl a takto vyzerá dnes

23. 02 2018 09:50 | nt
Ján Hodoň na začiatku premeny
Ján Hodoň na začiatku premeny Foto: TV Markíza
Ján Hodoň
Ján Hodoň váži takmer 300 kíl
Ak Ján neschudne, môže zomrieť

Na konci ročnej premeny verejne vyhlásil, že by chcel pomáhať obéznym ľuďom. Ako je na tom dnes?

Sympatický Ján Hodoň bojoval s extrémnou nadváhou. Strach o život a túžba po obrovskej zmene ho priviedla do Extrémnych premien. Rodák z Varína vážil 286,7 kilogramov. Na začiatku svojej premeny sa nedokázal bez bolesti ani postaviť, ale to, čo dokázal pred celým národom bolo neuveriteľné.

S pomocou trénera Maroša Molnára a výživového poradcu Michala Páleníka, ale najmä vďaka svojej vytrvalosti a chuti bojovať, schudol neuveriteľných 187 kilogramov. Na konci ročnej premeny však verejne vyhlásil, že by chcel pomáhať obéznym ľuďom. Ako je na tom dnes? Je ešte štíhlejší a splnil to, čo sľúbil. 

"Po skončení šou som si urobil certifikát, ako som plánoval. Trénujem teraz ľudí, ktorí chcú schudnúť. Mám ôsmich ľudí, pre ktorých som vymyslel individuálny plán a skupinku s dvanástimi osobami," povedal Ján pre cas.sk.

Ján si prenajal miestnosť vo Varíne, kde cvičí s klientami niekoľkokrát do týždňa a ešte pôsobí v jednom centre v Žiline. Navyše sa zameral aj na tvorbu zdravého jedálnička a je v tíme už spomínaného nutričného špecialistu z Extrémnych premien Michala Páleníka.

Dnes sympatický Varínčan tvrdí, že šou mu zachránila život a je veľmi šťastný. Držíme palce, len tak ďalej!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v utorok, 4. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na