MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Monika váži 134 kilogramov. Po tomto nechutnom odkaze na internete plakala dva dni

06. 11 2017 15:00 | nb
Monika Večerková
Monika Večerková Foto: TV Markíza
Monika Večerková
Monika Večerková
Monika Večerková

Musela znášať ohováranie a aj agresívne odkazy na sociálnej sieti.

Monika Večerková je ďalšou účastníčkou šou Extrémne premeny Slovensko, ktorá by chcela schudnúť desiatky kilogramov a zlepšiť svoj život a zdravie. Štvornásobná obetavá mamina a manželka sa celé roky zanedbávala a kilá šli hore, ani si neuvedomila ako. Po pôrodoch nedokázala schudnúť, no obezita ju trápi. Váži totiž 134 kilogramov.

U Moniky však nejde len o hmotnosť a zdravotné problémy, ktoré jej spôsobila. Cukrovka a vysoký tlak sú pre ňu hrozbou, no rovnako nepríjemné sú aj reakcie okolia, s ktorými sa často stretáva. A to nielen osobne, ale aj virtuálne.

"Je hrozné, že niekto si myslí, že záleží len na tom, ako vyzeráš. Niektorí ľudia ťa posudzujú len podľa toho, že vidia, že si pevná. S tými sa nebudem baviť, to nemôže byť dobrý človek. Tvárim sa, že to nepočujem. Inak sa to asi nedá,“ hovorí Monika, ktorú negatívne reakcie okolia stále vyvádzajú z miery.

Najhoršie počas premeny znášala ohováranie, že odišla od manžela Tomáša. "Mne nevadí, že ma niekto vidí, ale ide mi o tie reči.". Aby toho nebolo málo, dostala aj nepeknú, agresívnu správu na sociálnej sieti. "Plakala som asi dva dni," dodáva.

Čo si musela o sebe prečítať, uvidíte v galérii.

Zvládne Monika aj napriek neprajníkom schudnúť? Sledujte Extrémne premeny v utorok 7. novembra o 20.30 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v utorok, 4. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na