MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Nezmestí sa ani do sedadla v autobuse: Klaudia má 19 rokov a 175 kíl

29. 10 2017 10:00 | nb
Klaudia Belejová
Klaudia Belejová Foto: TV Markíza
Klaudia Belejová
Klaudia Belejová
Klaudia Belejová

Rovesníci sa jej smejú a ukazujú na ňu prstom.

Klaudia Belejová je zatiaľ najmladšou účastníčkou Extrémnych premien. A aj jednou z najťažších, v 19-tich rokoch váži až 175 kilogramov! Je síce vysoká, no aj tak ju už trápia zdravotné problémy a musí znášať nepríjemné životné situácie. Narážky okolia, zlá kondícia a problém sa zmestiť napríklad na sedadlo v divadle či do sedadla v autobuse ju deprimujú.

„Dievča v mojom veku by nemalo takto vyzerať,“ hovorí sebakriticky pri pohľade do zrkadla. Najväčší komplex má študentka zdravotníckej strednej školy zo svojho brucha.

A kde sa celé jej priberanie začalo? Klaudia hovorí, že vždy bola väčšia než jej rovesníci. Je tiež veľmi vysoká, preto o to viac vyčnieva z radu. Nadváhou trpela už ako prváčka na strednej škole. Vtedy vážila pri výške 184 cm až 139 kíl, potom schudla na 100 kg, ale medzi druhým a tretím ročníkom strednej školy pribrala 75 kilogramov. Váhu 175 kg má aj na začiatku premeny.

Ešte na začiatku strednej školy sa Klaudia dosť hýbala, chodila do posilňovne, kde cvičila aj dve hodiny denne, chodila venčiť psa, no potom ju prevalcovala láska k jedlu a nezdravému životnému štýlu. Jedlo obmedzila na kalorické bomby, fajčila a nemala vôbec žiadny pohyb. „Moj deň sa točí okolo jedla. Ráno som šla do školy, naraňajkovala som sa a už som rozmýšľala, čo budem jesť ďalej,“ hovorí.

Do premeny sa prihlásila preto, aby lepšie vyzerala a nebola už terčom posmechu. Motiváciou je aj blížiaca sa stužková, na ktorej by Klaudia rada vyzerala čo najlepšie.  Pozrite si jej videovizitku:

 

Sledujte Extrémne premeny s Klaudiou v utorok o 20.30 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v utorok, 4. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na