22. 10 2017 09:00 | nb

Marián má 23 rokov a už váži vyše 165 kíl. Už aj mama mu hovorí, aby "nežral"

Jeho slabosťou je nočné jedenie.

Marián Indríšek
Marián Indríšek Foto: TV Markíza
Marián Indríšek
Marián Indríšek
Marián Indríšek s Marošom Molnárom

Marian Indríšek začal svoj rok v šou Extrémne premeny Slovensko ako študent s váhou 165 kilogramov. Žije v rodičovskom dome na dedine v pohodlí domova, nikdy sa nehýbal ani nešportoval. Napriek pasívnemu životnému štýlu sa venuje škole a má snúbenicu Lydku, s ktorou plánujú svadbu. Vyzeralo by to, že Mariánovi k šťastiu takmer nič nechýba - okrem štíhlej postavy.

"Chcel by som byť štíhly ženích," sníva Marián. Napriek túžbe mať na svadbe menšiu veľkosť obleku však nemá pevnú vôľu. "Celý život, keď mi niečo nešlo, hneď som to vzdal," hovorí. Sám seba nazýva kráľom lenivosti. Jeho slabosťou je nočné jedenie, v čom sa mu snaží dohovoriť aj jeho mama.

"Preto sa nám tak vypapkal, lebo my s manželom už  od piatej nejeme, ale Majko začína o piatej jesť," hovorí Mariánova mama a dodáva, že veľakrát je aj v noci. Samozrejme, najradšej má kalorické bomby, ktoré zje v obrovských porciách. "Napapká sa, vyjde hore, sadne si na gauč a pozerá televízor, alebo sa hrá s notebookom," opisuje synov režim.

Marián absolvoval niekoľko diét. Starostlivá mama sa ho už veľakrát snažila podporovať v chudnutí. "Začala som zdravo variť a jedla som s ním, ale vydržalo to dva týždne. Potom som zistila, že ´na tajňáša´ je. To bol koniec, nemalo to ďalej zmysel," opisuje synove neúspechy v chudnutí. "Kebyže športuje, tak to spáli, ale on sedí za počítačom," hovorí otec - poľovník. Ten má lepšiu kondíciu než jeho syn.

Pomôžu Mariánovi získať pevnú vôľu a schudnúť tréner Maroš Molnár a dietológ Michal Páleník?

 

Sledujte, či sa tieto Extrémne premeny skončia úspešne už v utorok o 20.30 na Markíze.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Extrémne premeny Slovensko - v utorok, 14. novembra, o 20.30!
Najčítanejšie zo sekcie Extrémne premeny